Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy



FESTIVAL REGIONÁLNÍCH PRODUKTŮ KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJ

Máte již plány na sobotu 31. července? Pokud ne, máme pro vás hned dvě pozvánky, kam se vydat a užít si pohodovou sobotu.
Šimkovy sady (v okolí Rotundy) v Hradci Králové ožijí Festivalem regionálních produktů Královéhradeckého kraje! Spousta dobrot a regionálních potravin na jednom místě, rodinná zóna a k tomu parádní doprovodný program. Akci pořádá Královéhradecký kraj a všechny milovníky poctivého dobrého jídla a surovin srdečně zve :-)






ZÁMEK KARLOVA KORUNA

Byli jste již navštívit barokní perlu v Chlumci nad Cidlinou, zámek Karlova Koruna? Pokud ne, určitě vám jeho návštěvu doporučujeme. V sobotu 31. 7. od 10 hodin se v zámeckém parku koná akce "....konec starých časů aneb do švestek jsme doma...!!!" Mimo zámecké prohlídky vás čeká modní dobová přehlídka, představení historických spolků i koncert C. a k. polního orchestru. Prohlédnout si budete moci také vojenskou výstroj a výzbroj a v 16 se hodin se stanete svědky bojové ukázky z bojiště Velké války "....do švestek jsem doma...".







DEN RODINY

Tradiční Den rodiny se letos v Hradci Králové koná netradičně v srpnu! Zapište si do diářů datum 7. 8. od 10 hodin, Žižkovy sady v Hradci Králové. Kromě bohatého doprovodného a kulturního programu po celý den na vás čeká celá řada stánků a míst s úkoly a aktivitami pro děti. Pojďte si užít parádní prázdninovou rodinnou sobotu!





Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz