Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyNÁBŘEŽÍ ŘEMESLNÍKŮ

Zveme všechny bez rozdílu věku na tradiční akci v centru města Hradec Králové. Nábřeží řemeslníků se uskuteční již tuto sobotu 12.9. 2020 od 9 do 17 hodin na Tylově nábřeží. "

13. ročník přináší propojení tradice se současností. Své umění předvedou jak tradiční lidoví řemeslníci, tak i studenti odborných řemeslnických škol.
Ti všichni si pro účastníky připravili nejen předvedení svého umění, ale také spoustu tvůrčích dílen, do kterých se mohou zapojit všichni od 2 do 99 let.
Motivací jim k tomu bude i soutěž O list tovaryše - každý, kdo projde alespoň šest z nabízených dílen, získá diplom a drobnou cenu a postupuje do slosování o hodnotné ceny, které do soutěže věnovali přítomní řemeslníci.
Připraven je také bohatý doprovodný program

Vstup do soutěže O list tovaryše je za 30,-Kč, držitelé rodinných pasů a senior pasů ho mají zdarma."


JIČÍNSKÉ LÉTO


"Tradiční jičínský festival pohádek byl pro letošní rok zrušen, ale aby vám to nebylo líto, Kulturní zařízení města Jičína si pro vás připravilo pohádkovou sobotu v centru města. V K-klubu v ul. Smiřických proběhnou dvě odpolední pohádky Víti Marčíka. Pro držitelé Rodinných pasů je vstup na pohádky zdarma."

Více informací zde: https://vikend.jicin.cz/program/zari/11-13-9?fbclid=IwAR0yBzS_NzMpKmF_xxgvuz3ZrAH5_nfXCmpwgqjbKsOuBWlsopGR4qPo14wKrálovéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz