Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyPOKLAD NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU

Parádní zakončení prázdnin a léta již tuto sobotu 29.8. 2020 od 14 hodin v autokempu Stříbrný rybník. Již tradiční akce Poklad na Stříbrném rybníku je připravena pro všechny děti a rodiče :-)

Můžete si užít spoustu zábavy při plnění úkolů na jednotlivých stanovištích a za nasbírané bodíky si vybrat vaše oblíbené atrakce...jako je jízda na koníkovi, skákací hrad, laser game, malování na obličej, jízdu na člunu a mnoho dalšího :-) S ohledem na koronavirus je akce letos koncipována odlišným způsobem, než jste zvyklí. Stanoviště i atrakce budou v celém prostoru kempu až k tobogánu a z části též na lesní cestě k občerstvení U pytláka. Hrací kartu pro razítka včetně mapy stanovišť a atrakcí získáte na startu. Též od nás dostanete indiánskou čelenku na sbírání bodů. Na každém stanovišti získáte za splnění úkolu hrací bod a za 5 hracích bodů si můžete vybrat atrakci. Pokud navštívíte alespoň 20 různých stanovišť, můžete si k nám na závěr přijít vyzvednout sladký či drobný dárek z indiánského pokladu :-)

Prosíme o vaši ohleduplnost a dodržování pravidel rozestupů i hygieny rukou na jednotlivých stanovištích i v areálu kempu.
Jednou z atrakcí bude též Turistický vláček, který bude jezdit mezi kempem a Parkem Na větvi, kde si též můžete zasoutěžit a užít atrakci :-)

Po celé odpoledne bude posílena doprava MHD. Pokud můžete prosím, využijte posílené autobusy či přijeďte s dětmi na kole :-) Doprovodný hudební program zajistí Český rozhlas Hradec Králové.
Těšíme se na viděnou :-)
Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz