Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy
Vážené roidny,

vzhledem ke stávající situaci kolem koronaviru a vyhlášené karantény bychom Vám chtěli připomenout důležité odkazy a telefonní čísla, na které se můžete v případě potřeby obrátit.

COVID LINKA KRAJE VYSOČINA

telefonní číslo 564 602 602 mohou občané využívat ve všední dny v době od 8:00 do 22:00 hodin

Tým operátorů na této lince nejsou zdravotníci, nemohou s Vámi konzultovat zdravotní stav, ale disponují informacemi, které Vám pomohou zorientovat se v aktuální situaci.

Kapacita linky je omezená, proto prosíme o strpení pokud se ihned nedovoláte, případně můžete využít následující komunikační kanály:

• Máte-li zdravotní problém obraťte se prosím na lékaře prostřednictvím formuláře www.ulekare.cz/vysocina, kde Vám do 6 hodin odpoví erudovaný lékař. Tuto konzultaci za Vás platí Kraj Vysočina.

• Máte-li dotaz nezdravotního charakteru, můžete se na nás obrátit na e-mailu koronavirus@kr-vysocina.cz
Dále můžete využít informační linku Ministerstva zdravotnictví České Republiky 1212.

Pokud Váš zdravotní stav vykazuje příznaky onemocnění koronavirem (teplota nad 38°C, kašel, případně zimnice a dechové potíže), a tyto Vás neohrožují na životě, napište prosím e-mail s vaším jménem, příjmením, adresou, rodným číslem a telefonním číslem na adresu: koronavirus@khsjih.cz. Pracovníci Krajské hygienické stanice se sídlem v Jihlavě Vás budou kontaktovat.


Další důležité odkazy

http://www.khsjih.cz/

https://koronavirus.mzcr.cz/

https://ct24.ceskatelevize.cz/

Nezapomeňte také na své rodiče a prarodiče a připomínejte jim povinnost nosit roušku a pokud musí, ať využívají nákupy jen od 10 do 12 hod.

Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz