Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyKURONSKÉ SLAVNOSTI

A je tu září plné pozvánek :-) Hned první víkend si vás dovolujeme pozvat na tradiční městské oslavy v Náchodě - Kuronské slavnosti. Dne 7.9. 2019 v prostorách náchodského zámku si užijte bezva kulturní program, stánky s řemesly i občerstvením, dílny a workshopy pro děti a na zámku noční prohlídky s oživlými postavami :-) https://www.mestonachod.cz/zivot-v-nachode/kultura/programy/programy_detail.asp?id=31059DEN V ZOO

V neděli 8.9. 2019 bude zahájen Týden pěstounství v Královéhradeckém kraji a my bychom vás rádi pozvali na akci pro veřejnost, která se koná v ZOO ve Dvoře Králové. Den v ZOO - akce je určena nejen pro stávající pěstouny a jejich vlastní i pěstounské děti, ale i pro širokou veřejnost.

Smyslem akce je seznámit s myšlenkou pěstounství, seznámit veřejnost co je náhradní rodinná péče, kolik dětí a jaké děti hledá své nové rodiče.

Program na podporu pěstounství bude moderovat Jan Tuna a hlavním hostem bude Nela Boudová s pěstounskou dcerou Sašenkou. Dále vystoupí dětský pěvecký sbor ze Dvora Králové Carpe Diem a soubor lidových písní a tanců Zpěvanky. Srdečně Vás všechny zveme. Svou podporu myšlence pěstounství můžete vyjádřit účasti na akci v pruhovaném tričku:)!"
http://www.kr-kralovehradecky.cz/cz/krajsky-urad/socialni-oblast/socialne-pravni-ochrana-deti/tyden-pestounstvi/den-v-zoo-8-9-2019-zahaji-tyden-pestounstvi-v-kralovehradeckem-kraji--309878/
Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz