INFOLINKA 543 211 254

Rodinné pasy Ústeckého kraje 

 

Milí přátelé,
 
vítejte v projektu Rodinné pasy, který je určen vám, rodinám. V našem kraji se dlouhodobě snažíme rodiny s dětmi podporovat. Ústecký kraj se stal prvním regionem v Čechách, který pro své občany projekt Rodinné pasy úspěšně realizoval. Výhody a slevy karty Rodinný pas vám nabízíme již od roku 2008.
 
I vy se můžete zapojit. Zaregistrujte se a získejte bezplatně vlastní kartu Rodinný pas a využijte tak slevový systém, který vám Rodinné pasy nabízí. Slevy můžete čerpat na rodinných výletech, při běžných nákupech či návštěvách kulturních a sportovních akcí. Slevy poskytují soukromé subjekty i příspěvkové organizace nejen v Ústeckém kraji, ale po celé České republice, na Slovensku a také v Dolním Rakousku.
 
Poznávejte nejkrásnější místa nejen našeho kraje ve společnosti Rodinného pasu a šetřete z rodinného rozpočtu!
     
Těšíme se, že se karta Rodinný pas stane vašim rádcem i společníkem nejen při běžných nákupech, ale zejména při trávení volného času s těmi nejbližšími!
 
Rodinný pas je tu pro Vás!

Milé rodiny,

jsme povinni Vás informovat o obecném nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR). Je to nový právní předpis Evropské unie, který výrazně zvýší ochranu osobních údajů občanů celé EU. GDPR vstupuje v účinnost od 25. května 2018 a představuje nový právní rámec ochrany osobních údajů, s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů. Nám také velmi záleží na ochraně vašich osobních údajů, proto navštivte níže uvedený odkaz, kde udělíte potřebný souhlas.

ODKAZ PRO UDĚLENÍ SOUHLASU

Při udělení nového souhlasu vám nadále bude možné zasílat časopis, informace o připravovaných akcích apod. Váš souhlas je kdykoli odvolatelný!

Můžete se na nás obrátit i telefonicky, na infolince 543 211 254, kde vám pomůžeme s udělením tohoto souhlasu nebo na e-mailu info@rodinnepasy.cz.

Jsme rádi, že jste součástí projektu Rodinné Pasy a vaší podpory si velmi vážíme.

KOMU JE PROJEKT URČEN
  • Projekt Rodinné pasy Ústeckého kraje je určen pro všechny rodiny (i neúplné), s alespoň jedním dítětem do věku 18 let, trvale žijící ve Ústeckém kraji.
  • Registrace do projektu a vydání karty je pro rodiny ZDARMA.
  • Karty (maximálně 2 karty do rodiny) jsou zasílány na adresu uvedenou při registraci.
  • Držiteli karty jsou dospělé osoby - rodiče, osoby mající dítě v péči apod.


 

ROZSAH NABÍZENÝCH VÝHOD
Držitelé karty Rodinný pas mohou využívat slevy z oblasti:
  • kultury
  • sportu
  • spotřebních nákupů (např. oděvy, elektronika, sportovní potřeby)
  • ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené)
  • a volnočasových aktivit
Slevy na služby poskytovatelů se pohybují v rozmezí
5 - 20%, u volnočasových aktivit až 50%.Jedná se nejčastěji o poskytovatele, kteří jsou příspěvkovými organizacemi Ústeckého kraje, obcí a měst - muzea, koupaliště, divadla, památkové objekty, lázně, sportoviště a kulturní akce.
Držitelé karty Rodinný pas Ústeckého kraje mohou využívat slevy u zapojených poskytovatelů v rámci celé České republiky a v Dolním Rakousku.

označení poskytovatele

 

MINCE DENNĚ S ADROU A RODINNÝMI PASY

Vaše dary do programu Mince denně zajišťují rychlou pomoc, nutnou zdravotní péči a pitnou vodu lidem, kteří žijí v chudobě, nebo je postihla přírodní katastrofa.
 
Děkujeme, že pomáháte s námi!

RODINNÉ PASY ÚSTECKÉHO KRAJE

P.O.BOX 130, 400 01 ÚSTÍ NAD LABEM 
TEL.: 543 211 254, 840 040 040

E-MAIL: USTI@RODINNEPASY.CZ

........................................................

SLEVYNejčastější dotazy

........................................................  

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku