INFOLINKA 543 211 254

Rodinné pasy Pardubického kraje

Milí rodiče,

cílem projektu Rodinné pasy je přímá pomoc rodinám s dětmi do osmnácti let. Nabídkou slev bychom rádi zlepšili přístupnost k širokému spektru kulturních akcí, zboží a služeb. Nabídka je o to zajímavější, že slevy lze uplatnit na mnoha místech v rámci České republiky a Dolního Rakouska.

Pardubický kraj je jedním ze šesti krajů , kde byl projekt Rodinné pasy spuštěn. Dalšími kraji, kde projekt funguje, jsou kraj Jihomoravský a Olomoucký, Kraj Vysočina, Ústecký a Královéhradecký.

Rodinné pasy ovšem nejsou pouze další kartou, díky níž můžete ušetřit při nákupech. Projekt vám nabízí nejen slevy, ale přináší s sebou také mnoho zábavy, zajímavé tipy na kulturní události, sportovní aktivity, pozvánky na unikátní místa, soutěže pro děti v rámci celé České republiky a řadu vzájemných setkání.

O úspěšnosti projektu Rodinných pasů svědčí skutečnost, že každým rokem přibývá registrovaných rodin, které využívají propracovaného systému slev. V návaznosti na rostoucí zájem rodin se zvyšuje také počet poskytovatelů slev.

Proto věřím, že Rodinné pasy se pro vás stanou příjemným společníkem při trávení volného času s rodinou,  a těším se na shledanou na některé akci Rodinných pasů!


Ing. Pavel Šotola

člen rady

Pardubického kraje

pro sociální péči a

neziskový sektor

 

Přejeme vše nejlepší v roce 2017


V novém roce pro Vás v Pardubickém kraji připravujeme nová slevová místa a řadu akcí, kde se můžeme potkat.


Komu je projekt určen

Projekt je určen pro rodiny (i neúplné), alespoň s jedním dítětem do 18 let, trvale žijící v Pardubickém kraji. Registrace je ZDARMA.

Rozsah nabízených výhod

Zájemci o Rodinné pasy mohou využívat slevy z oblasti kultury a sportu, nákupů (oděvy, elektronika, sportovní potřeby) a ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené).

Největší slevy jsou nabízeny v oblasti volnočasových aktivit, u poskytovatelů, které jsou příspěvkovými organizacemi Pardubického kraje, obcí a měst. Jedná se o muzea, koupaliště, divadla, památkové objekty, lázně, sportoviště a kulturní akce.

Mediální partneři Pardubického kraje:

Chrudimský deník   Orlický deník Český rozhlas Pardubice Pardubický deník Svitavský deník

Poskytovatelé slevNejčastější dotazyOkénko pro děti

Aktuální vydání časopisu Rodinka Pardubického kraje - podzim 2016

 Odkaz pro stažení PDF

Vzhled slevové karty:

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku
Šikovné srdce