INFOLINKA 543 211 254

 

R O D I N N É   P A S Y

Olomouckého kraje

Milé rodiny,

v roce 2017 oslaví Rodinné pasy Olomouckého kraje své desáté výročí a já jsem rád, že mohu být u toho společně s vámi. Projekt Rodinné pasy se snaží podporovat Rodiny s dětmi do 18 let. A nezáleží na tom, zda má jen jednoho rodiče, nebo jej tvoří nesezdaní partneři nebo člověk, který má dítě v péči.

Za podpory kraje jsou zaregistrovaným rodinám umožněny slevy na nákupy a volnočasové aktivity od široké sítě poskytovatelů.Tento projekt má za cíl ulehčit rodinným rozpočtům, při každodenních nákupech, ale především podpořit společně trávený rodinný čas. Stmelit rodinu a dopřát jí co nejvíce společných zážitků díky slevám na volnočasové aktivity, od bazénu, přes vstup na hrad a zámek až po dětská centra.V neposlední řadě se díky nám dozvíte o zajímavých akcích a informacích pro rodiny s dětmi.

Registrace do projektu je zcela ZDARMA! Staňte se členy nové velké rodiny a věříme, že se Rodinné pasy pro vás stanou příjemným společníkem.

Budu se těšit na setkání s vámi na některé z akcí.


Ladislav Okleštěk

hejtman Olomouckého kraje  

odkaz na upozornění v PDF

Milé rodiny,

jsme povinni Vás informovat o obecném nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR). Je to nový právní předpis Evropské unie, který výrazně zvýší ochranu osobních údajů občanů celé EU. GDPR vstupuje v účinnost od 25. května 2018 a představuje nový právní rámec ochrany osobních údajů, s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů. Nám také velmi záleží na ochraně vašich osobních údajů, proto navštivte níže uvedený odkaz, kde udělíte potřebný souhlas.

ODKAZ PRO UDĚLENÍ SOUHLASU

Při udělení nového souhlasu vám nadále bude možné zasílat časopis, informace o připravovaných akcích apod. Váš souhlas je kdykoli odvolatelný!

Můžete se na nás obrátit i telefonicky, na infolince 543 211 254, kde vám pomůžeme s udělením tohoto souhlasu nebo na e-mailu info@rodinnepasy.cz.

Jsme rádi, že jste součástí projektu Rodinné Pasy a vaší podpory si velmi vážíme.

Rodinné Pasy Vás srdečně zvou na akce

V sobotu 12. září od 9:30 hodin, v areálu Smetanových sadů v Olomouci proběhne Den pro rodinu vlastní i náhradní včetně Dne (pro) pěstounství.

Den pro rodinu

KOMU JE PROJEKT URČEN
  • Projekt Rodinné pasy Olomouckého kraje je určen pro všechny rodiny (i neúplné), s alespoň jedním dítětem do věku 18 let, trvale žijící v Olomouckém kraji.
  • Registrace do projektu a vydání karty je pro rodiny ZDARMA.
  • Karty (maximálně 2 karty do rodiny) jsou zasílány na adresu uvedenou při registraci.
  • Držiteli karty jsou dospělé osoby - rodiče, osoby mající dítě v péči apod.
  • Rodinné pasy fungují v Jihomoravském kraji, Kraji Vysočina, Olomouckém kraji, Pardubickém a Královéhradeckém kraji, Ústeckém kraji a také ve městě Kroměříži.

ROZSAH NABÍZENÝCH VÝHOD

Držitelé karty Rodinný pas mohou využívat slevy z oblasti:

  • kultury
  • sportu
  • spotřebních nákupů (např. oděvy, elektronika, sportovní potřeby)
  • ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené)
  • a volnočasových aktivit
Slevy na služby poskytovatelů se pohybují v rozmezí
5 - 20%, u volnočasových aktivit až 50%. Jedná se nejčastěji o poskytovatele, kteří jsou příspěvkovými organizacemi Olomouckého kraje, obcí a měst - muzea, koupaliště, divadla, památkové objekty, lázně, sportoviště a kulturní akce.
Držitelé karty Rodinný pas Olomouckého kraje mohou využívat slevy u zapojených poskytovatelů v rámci celé České republiky a u vybraných subjektů obdobného systému v Dolním Rakousku.

MINCE DENNĚ S ADROU A RODINNÝMI PASY


Vaše dary do programu Mince denně zajišťují rychlou pomoc, nutnou zdravotní péči a pitnou vodu lidem, kteří žijí v chudobě, nebo je postihla přírodní katastrofa. 
  
Děkujeme, že pomáháte s námi!
                                                                                     

RODINNÉ PASY OLOMOUCKÉHO KRAJE

P.O.BOX 80, 779 80 OLOMOUC

TEL.: 543 211 254, 840 040 040

E-MAIL: OLOMOUC@RODINNEPASY.CZ

........................................................

SLEVYNejčastější dotazy

........................................................  

Vzhled karty

........................................................


........................................................

Olomoucká Rodinka 2018

PDF ke stažení [3.2 MB]

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku