Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Milé rodiny,

přeji Vám pokojné a radostné vánoční svátky a
hodně optimismu a rodinné pohody do roku 2016.

PhDr. Pavel Motyčka, Ph.D.
místostarosta a patron projektu Rodinné pasy města Kroměříž

Provozní doba v době vánočních svátků

Dovolujeme si vás informovat, že od 21. prosince 2015 do 3. ledna 2016 bude tým Rodinných pasů trávit čas se svými rodinami. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese nebo zanechat vzkaz na záznamníku tel. linky (e-maily a kontakty najdete zde). K Vašim dotazům se postupně vyjádříme od 4.1.2016.

Děkujeme za vaši přízeň a ještě jednou... Krásné Vánoce!Pomáháme s ADROU

Hledáte originální vánoční dárek,
kterým uděláte radost a zároveň pomůžete? My ho pro Vás máme! Zvukomalebné audio CD „Do Sýrie nejen za pohádkou“ přinese dětem (ale i dospělým) radost a ponaučení z originálních pohádek, říkanek a písniček. Syrským dětem v Libanonu zase zajistí novou školu, školní pomůcky a vůbec lepší a snazší život v jejich druhém domově.Poslechněte si pár ukázek!

V Libanonu je v současné době nejvíce syrských uprchlíků. Říká se, že Syřané teď tvoří až třetinu obyvatel v této zemi. Syrští utečenci žijí v provizorních stanových táborech nebo v opuštěných budovách. Pro děti nejsou místa ve školách… Ale to můžeme ovlivnit! Vy tím, že zakoupíte naše originální CD. My tím, že pomůžeme zajistit vlastní školu pro syrské uprchlíky v Libanonu. Jdete s námi do toho?Na CD spolupracovalo mnoho českých i syrských dětí – nejen, že namluvily říkanky, ale také nakreslily obrázky pro obal a letáky! Najdete zde originální – syrsky laděné – pohádky z pera spisovatelky Ludmily Selingerové. Uslyšíte jedinečné písničky od Jany Rychterové, Tonyi Graves a kapely Superky a pohádky namluvené Petrem Vackem a Petrou Lazákovou. Pojďte s námi pomoci syrským dětem – potřebují to…Zvukomalebné audio CD „Do Sýrie nejen za pohádkou“ můžete zakoupit v prodejnách Country Life a na e-shopu!Projekt Rodinné pasy je financován těmito kraji:

 

info@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz