Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyKniha jako dárek – motto letošních Vánoc na albatrosmedia.cz

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz je dlouhodobým partnerem projektu Rodinné pasy a poskytuje speciální slevu na každý nákup knih na www.albatrosmedia.cz. Všichni držitelé pasu nyní navíc mohou získat speciální předvánoční bonus – slevu 100 Kč na nákup dárků pro své blízké při uvedení hesla „VANOCE2013RP“. Stačí jen nakoupit v e-shopu nad 500 Kč nejpozději do 19. 12. 2013, při objednávce uvést do příslušného pole heslo slevové akce a dál se jen těšit na doručení vašich dárků se zajímavou slevou a s okamžitým dodáním.

A jaké tipy na vánoční dárky bychom vám mohli dát? Maminky určitě potěší horká novinka Haliny Pawlowské Pravda o mém muži, zbrusu nové vydání populární Klasické české kuchařky od Sandtnerové nebo pravdivý příběh žítkovských bohyní v knize Žítkovské čarování. Pro tatínky unikátní životopis v komiksu Generál Fajtl či autobiografie nejznámějšího světového akčního hrdiny s názvem Total Recall. Pro všechny, které zajímá, odkud pochází a jaké jsou kořeny jejich rodiny, přinášíme Váš rodokmen krok za krokem. Zapomenout nesmíme ani na ty nejdůležitější osoby na světě – vaše děti určitě potěší Krtkova dobrodružství, populární Winx nebo Všichni sloni v orchestru dvojice Macourek – Born. Ty věkem starší baví Deník malého poseroutky, legendární seriál z „ábíčka“ Jak to bylo, jak to je i fantasy román pro dívky Mé sladké šestnácté století.

Na výběr však máte více než 4000 knižních titulů od největšího českého vydavatelství. Stačí navštívit www.albatrosmedia.cz a výběr vánočních dárků bude hračka.Projekt Rodinné pasy je financován těmito kraji:

 

info@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz