Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyBIKE VALACHY


BIKE VALACHY s Jaroslavem Kulhavým

Zúčastněte se závodu horských kol BIKE VALACHY, který se koná v sobotu 13. července ve Velkých Karlovicích za účasti olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého. Součástí bude i dětský závod (startovné zdarma) a bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Více se dočtete zde.

Soutěž o rodinné vstupenky do Wellness Horal


Zpestřete si s dětmi letní výlet do Beskyd návštěvou termálních bazénů Wellness Horal ve Velkých Karlovicích. V kryté hale s výhledem do údolí si můžete užít koupání za jakéhokoli počasí. Kromě toho vás v okolí čeká spousta další zábavy: Kulíškova naučná stezka, lanový park, půjčovna segway, golf s výukou pro děti či grilované speciality na venkovní terase s dětským koutkem.

Soutěžte s námi a získejte vstupenku do termálních bazénů Wellness Horal zdarma pro 2 dospělé a až 3 děti na 2 hodiny. Výhru získá šest z vás, kteří se svým tipem nejvíce přiblíží správnému číslu. :

Soutěžní otázka: Wellness Horal nabízí oslavencům v den narozenin vstup zdarma. Kolik návštěvníků toho využilo v červnu 2013?

Více o Wellness Horal se dočtete zde.

Levné ubytování na jihu Moravy: Hostel Valtice

Pokud pro toulky po jižní Moravě hledáte jednoduché a levné ubytování, využijte Hostel Valtice. Navštivte kraj vína, cykloturistiky a památek UNESCO. Hostel Valtice nabízí ubytování za cenu od 199 Kč/osoba/noc se snídaní. Ve vybraných termínech 3+1 noc zdarma. Více se dozvíte zde.

Projekt Rodinné pasy je financován těmito kraji:

 

info@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz