Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Letní dovolená v Beskydech s dětmi zdarma

Užijte si prázdniny v Beskydech, ve Velkých Karlovicích. Partner Rodinných pasů, Resort Valachy Velké Karlovice, Vám nabízí zvýhodněný pobyt Letní dovolená v Beskydech s ubytováním dětí do 12 let zdarma a volným vstupem do termálních bazénů Wellness Horal. Vybírat můžete ze tří hotelů a pobytů na 3 až 7 nocí.

Bonus pro uživatele Rodinných pasů
Ve spolupráci s Resortem Valachy jsme pro vás připravili bonus: s přiloženým voucherem získáte slevu 2 000 Kč na Letní dovolenou v Beskydech na 4 nebo 7 nocí ve Spa hotelu Lanterna. Sleva se vztahuje na 1 pokoj obsazený minimálně 2 dospělými. Při využití 1 dospělým činí sleva 1 000 Kč.Pohádková cesta lesem ve Velkých Karlovicích

Vydejte se s dětmi v neděli 9. června do Velkých Karlovic na Pohádkovou cestu lesem. Čeká vás den plný zábavy v krásné přírodě Beskyd. Vstupné je dobrovolné.

Speciální červnová nabídka nakladatelství Albatros Media pro držitele Rodinných pasů

Největší český nakladatelský dům Albatros Media je dlouhodobým partnerem projektu Rodinné pasy. V rámci této spolupráce jsme pro vás, všechny členy projektu a držitele karty Rodinné pasy, připravili mimořádnou červnovou nabídku na nákup knih v internetovém obchodu společnosti Albatros Media na www.albatrosmedia.cz – slevu 30 % na nákup knih, poštovné ZDARMA a možnost zúčastnit se velké červnové soutěže o knihy na celý rok zdarma!Vyzkoušejte si nákup knih na internetu sami - pouze v termínu 5. 6. – 25. 6. 2013 máte možnost získat všechny aktuální knižní novinky a bestsellery se skvělou slevou 30 % a navíc bez poštovného! Každý zákazník bude mít navíc možnost účasti ve velké červnové soutěži o knihy za 12.000 Kč na celý rok zdarma.

Váš kód slevového kupónu: 5369327871

Vyberte si z kompletní nabídky na www.albatrosmedia.cz, uveďte slevový kód do příslušného pole vaší objednávky a získejte slevu 30 % a poštovné ZDARMA na všechny knihy v nabídce obchodu. Sleva je platná pouze v internetovém obchodě www.albatrosmedia.cz v termínu 5. 6. – 25. 6. 2013 nebo do vyprodání zásob. Slevu není možné kombinovat s jinými slevami.

Slevový kupon od Albatros Media je nabídka, kterou stojí za to vyzkoušet! Seznamte se také s širokou nabídkou knih v e-shopu. E-shop nabízí více než 4.000 knižních titulů z produkce Albatros Media. V nabídce obchodu najdete dětské knihy, beletrii, odbornou literaturu, nebo třeba mapy a průvodce na vaši letní dovolenou – zkrátka úplně všechny publikace z nakladatelství Albatros, BizBooks, Computer Press, CooBoo, CPress, Edika, Motto, Plus, XYZ a z projektu Edice ČT.Den Rodinných pasů s veverčákem Čendou v lanovém parku

Milé rodiny,

v sobotu 15. června 2013 je pro Vás celý Lanový park v Deštném v Orlických horách (http://www.lanovyparkdestne.cz ) ZCELA ZDARMA!!!

Pro děti budou připraveny soutěže a drobné odměny.

Kapacity lanového parku jsou omezené. Proto Vás prosíme o shovívavost při zvýšeném zájmu o atrakce v lanovém parku. Děkujeme!


Projekt Rodinné pasy je financován těmito kraji:

 

info@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz