Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Letní dovolená v Beskydech s dětmi zdarma

Užijte si prázdniny v Beskydech, ve Velkých Karlovicích. Partner Rodinných pasů, Resort Valachy Velké Karlovice, Vám nabízí zvýhodněný pobyt Letní dovolená v Beskydech s ubytováním dětí do 12 let zdarma a volným vstupem do termálních bazénů Wellness Horal. Vybírat můžete ze tří hotelů a pobytů na 3 až 7 nocí.

Bonus pro uživatele Rodinných pasů
Ve spolupráci s Resortem Valachy jsme pro vás připravili bonus: s přiloženým voucherem získáte slevu 2 000 Kč na Letní dovolenou v Beskydech na 4 nebo 7 nocí ve Spa hotelu Lanterna. Sleva se vztahuje na 1 pokoj obsazený minimálně 2 dospělými. Při využití 1 dospělým činí sleva 1 000 Kč.Speciální červnová nabídka nakladatelství Albatros Media pro držitele Rodinných pasů

Největší český nakladatelský dům Albatros Media je dlouhodobým partnerem projektu Rodinné pasy. V rámci této spolupráce jsme pro vás, všechny členy projektu a držitele karty Rodinné pasy, připravili mimořádnou červnovou nabídku na nákup knih v internetovém obchodu společnosti Albatros Media na www.albatrosmedia.cz – slevu 30 % na nákup knih, poštovné ZDARMA a možnost zúčastnit se velké červnové soutěže o knihy na celý rok zdarma!Vyzkoušejte si nákup knih na internetu sami - pouze v termínu 5. 6. – 25. 6. 2013 máte možnost získat všechny aktuální knižní novinky a bestsellery se skvělou slevou 30 % a navíc bez poštovného! Každý zákazník bude mít navíc možnost účasti ve velké červnové soutěži o knihy za 12.000 Kč na celý rok zdarma.

Váš kód slevového kupónu: 5369327871

Vyberte si z kompletní nabídky na www.albatrosmedia.cz, uveďte slevový kód do příslušného pole vaší objednávky a získejte slevu 30 % a poštovné ZDARMA na všechny knihy v nabídce obchodu. Sleva je platná pouze v internetovém obchodě www.albatrosmedia.cz v termínu 5. 6. – 25. 6. 2013 nebo do vyprodání zásob. Slevu není možné kombinovat s jinými slevami.

Slevový kupon od Albatros Media je nabídka, kterou stojí za to vyzkoušet! Seznamte se také s širokou nabídkou knih v e-shopu. E-shop nabízí více než 4.000 knižních titulů z produkce Albatros Media. V nabídce obchodu najdete dětské knihy, beletrii, odbornou literaturu, nebo třeba mapy a průvodce na vaši letní dovolenou – zkrátka úplně všechny publikace z nakladatelství Albatros, BizBooks, Computer Press, CooBoo, CPress, Edika, Motto, Plus, XYZ a z projektu Edice ČT.Den Rodinných pasů s veverčákem Čendou v lanovém parku

Milé rodiny,

v sobotu 15. června 2013 je pro Vás celý Lanový park v Deštném v Orlických horách (http://www.lanovyparkdestne.cz ) ZCELA ZDARMA!!!

Pro děti budou připraveny soutěže a drobné odměny.

Kapacity lanového parku jsou omezené. Proto Vás prosíme o shovívavost při zvýšeném zájmu o atrakce v lanovém parku. Děkujeme!
Pošťák s dopisem bez adresy objel celý svět. Vrátil se zdráv a šťastný.

Pošťáckou pohádku Karla Čapka zahraje divadelní soubor Mim z Prahy v neděli 16. června od 14 hodin na pláži Stříbrného rybníku na okraji Hradce Králové a ve stejný den od 18 hodin v Litomyšli v Klášterních zahradách. (V případě deště se v Hradci hraje v rodinném centru Budulínek a v Litomyšli ve Smetanově domě.)

Pošťák Kolbaba dostal dopis bez adresy. Poštovní skřítci mu poradili, jak vyhledat adresáta. Kolbaba dlouhou dobu putoval po světě, aby se dopis dostal do správných rukou. Jestli se mu to podařilo, se podívejte sami.

Děti uvidí poštovní skřítky a pošťáka, který rozváží dopisy autem a na mapě navštěvuje různá místa naší vlasti. Děti se tak hravě učí o krásách naší země. Hraje Petr Liška, absolvent Akademie múzických umění. Prodej vstupenek za 50 Kč je na místě hodinu před začátkem programu a v Infocentru Litomyšl.

Pracovníci neziskové organizace Dobré divadlo za dobu činnosti uvítali na svých pořadech celkem 30 000 diváků. Sdružení působí v Hradci Králové a v Litomyšli. Organizuje kvalitní amatérská divadla, koncerty
a pohádky. Na hradech a zámcích ukázky lidových řemesel.
Projekt Rodinné pasy je financován těmito kraji:

 

info@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz