Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Mezinárodní den rodiny na brněnském výstavišti, 25.5.2013


Přijďte oslavit den rodiny na brněnské výstaviště. Držitelé Rodinných pasů a Senior pasu mají celý den vstup zdarma.

Parkování u pavilonu P (vjezd bránou 8 a 9) a v okolí výstaviště je zdarma, kromě expoparkingu.
Vyplatí se přijít již po 9:00, kdy u pavilonu P začíná výstava bojových prostředků armády a akční show vojáků, policistů a hasičů.

Od 11:00 bude zahájen program na podiu vedle pavilonu H. Můžete se těšit na divadelní představení, talentovou soutěž Čenda hledá supertalent, Zbyňka Drdu, Naďu Urbánkovou a Maxim Turbulenc.

Pro děti držitelů karet Rodinný pas bude připraven k opékání špekáček zdarma.Den rodiny 25. 5. na brněnském výstavišti je součástí akce Vystec Fest, která trvá celý víkend a nabízí zábavu celé rodině. Po dva dny budou moci návštěvníci využívat lunapark, navštívit prodejní výstavu Minerály Brno, ochutnat špičkovou gastronomii na Vystec food festivalu, užít si různé značky piva s pivní ulici Heineken nebo si zajezdit na motokárách. V sobotu dopoledne se bude možno podívat na akční show armády, hasičů a policie, odpoledne a navečer bude otevřen sportovní pavilon s adrenalinovými atrakcemi. Večer zahájí muzikály z Městského divadla Brno, po nich Kiss Forever Band a Katapult. Vrcholem večera bude ohňostroj. V neděli bude pokračovat lunapark, pivní ulice, Vystec food festival, motokáry, Minerály Brno a pódium – dopoledne s divadlem Koráb a odpoledne s brněnskými klubovými kapelami – Zadáci, Lidopop a UCan2. Vystec Fest je koncipován tak, aby rodina mohla strávit celý den na výstavišti a nezažila ani minutu nudy.

Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Sun Drive Communications s.r.o., Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034