Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Čenda hledá supertalent

Hledání talentů pokračuje – ÚČAST POVINNÁ


Všichni, kdo mají u vás v rodině talent a mají rádi zlato, se musí neprodleně hlásit na webových stránkách www.cendahledasupertalent.cz  

V sekci „Přihlásit se do soutěže“ si vyplníte formulář a společně s videem jej pošlete do naší centrály. Kdyby vás snad bylo více pohromadě, můžete se přihlásit také jako skupina.

Ti nejrychlejší dostanou již při registraci zajímavou odměnu. Navíc ze všech přihlášených vylosujeme nového majitele iPADu! Tím však naše odměňování nekončí!

Kdo bude mít podle našeho šéfa, Zbyňka Drdy, hodně talentu a postoupí do jednoho z krajských kol, má jistou další nálož cen. A ten úplně nejlepší si odnese zlatou cihlu.
Dětské příměstské in-line kempyPřemýšlíte, kde vaše děti stráví letní prázdniny? Chtěli byste, aby si užili spoustu zábavy něco se naučili, ale zároveň musíte chodit do práce? Přihlaste je na třetí ročník příměstských in-line kempů s výukou angličtiny.

Program pro děti je začíná každý den v 8 hodin a končí o půl 5. Děti se učí bruslit se zkušenými instruktory, hrají hry a uprostřed týdne jedou na celodenní výlet.
Na každý den je pro děti zajištěno stravování. Dopolední svačina, teplý oběd s polévkou a ovocná svačinka odpoledne.

Na konci týdne jsou pro děti připraveny malé závody o velké ceny :)
Zajišťujeme také možnost půjčení bruslí na dobu trvání kempu.

Více informací a přihlášky najdete na www.filacentrum.cz. Nebo nám můžete napsat na topsports@topsports.cz

Příměstský kemp pro děti držitelů Rodinných pasů je zvýhodněn 5% slevou.

Hradec Králové - termíny:
I. - 1.7. – 5.7. 2013
II. - 8.7. – 12.7.
III. - 15.7. – 19.7.
IV. - 22.7. – 26.7.
V. - 19.8. – 23.8. (cyklo týden speciál s Leošem Roušavým)

 


Pošlete babičku s dědou na tábor!

Nyní v Rodinných pasech se slevou 50% při objednání do konce května 2013.

Už nevíte, co koupit babičce a dědovi? Pošlete je na tábor a nechte je zavzpomínat na jejich mladá léta. Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem je největším přírodním zábavním areálem v ČR. Novinkou na rok 2013 je Letní tábor pro seniory. Prarodiče čeká tábor, tak jak ho znají z mládí. Ranní rozcvička, výlety do okolí, procházky po lese i návštěva památek. Výroba táborové vlajky, totemu, život s indiány a kovboji, svezení nebo jízda na koní, celotáborová hra, stezka odvahy či plnění bobříků. Na večer je přichystáno posezení u táboráku, opékání špekáčků a písničky s kytarou.

Věříme, že prarodiče načerpají nové síly a chytnou "třetí dech".

Cena zahrnuje ubytování v penzionu Colorado Grand na 7 nocí, stravu (plná penze + svačiny), programy a výlety.Celý program naleznete na www.dovolena.sikland.cz nebo se kontaktujte na tel. 602 750 130 nebo 566 567 400, e-mail: pobyty@western.cz


Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz