Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


2. společenský ples Rodinných pasů Kraje Vysočina

Zveme Vás na druhý ročník společenského plesu Rodinných pasů. V letošním roce se máte opět na co těšit:
50% slevový katalog - stahujte a ušetřete

Pro držitele karet Rodinné pasy Kraje Vysočina je připraven na www.vysocina.rodinnepasy.cz "E-katalog 50% slev". Jaro je již za dveřmi a je čas vyrazit s rodinou na výlet. Ušetřte s naším 50% slevovým katalogem :-) Nabídky josu termínově omezeny a katalog má platnost do 31. května 2013!!!


Ája hledá supertalent

Hledání talentů pokračuje – ÚČAST POVINNÁ


Všichni, kdo mají u vás v rodině talent a mají rádi zlato, se musí neprodleně hlásit na webových stránkách www.ajahledasupertalent.cz.

V sekci „Přihlásit se do soutěže“ si vyplníte formulář a společně s videem jej pošlete do naší centrály. Kdyby vás snad bylo více pohromadě, můžete se přihlásit také jako skupina.

Ti nejrychlejší dostanou již při registraci zajímavou odměnu. Navíc ze všech přihlášených vylosujeme nového majitele iPADu! Tím však naše odměňování nekončí!

Kdo bude mít podle našeho šéfa, Zbyňka Drdy, hodně talentu a postoupí do jednoho z krajských kol, má jistou další nálož cen. A ten úplně nejlepší si odnese zlatou cihlu.P.S. Ten kdo se nepřihlásí, nemůže nic vyhrát!Pošlete babičku s dědou na tábor!

Nyní v Rodinných pasech se slevou 50% při objednání do konce května 2013.

Už nevíte, co koupit babičce a dědovi? Pošlete je na tábor a nechte je zavzpomínat na jejich mladá léta. Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem je největším přírodním zábavním areálem v ČR. Novinkou na rok 2013 je Letní tábor pro seniory. Prarodiče čeká tábor, tak jak ho znají z mládí. Ranní rozcvička, výlety do okolí, procházky po lese i návštěva památek. Výroba táborové vlajky, totemu, život s indiány a kovboji, svezení nebo jízda na koní, celotáborová hra, stezka odvahy či plnění bobříků. Na večer je přichystáno posezení u táboráku, opékání špekáčků a písničky s kytarou.

Věříme, že prarodiče načerpají nové síly a chytnou "třetí dech".

Cena zahrnuje ubytování v penzionu Colorado Grand na 7 nocí, stravu (plná penze + svačiny), programy a výlety.Celý program naleznete na www.dovolena.sikland.cz nebo se kontaktujte na tel. 602 750 130 nebo 566 567 400, e-mail: pobyty@western.cz.
Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz