Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Jaro je za dveřmi a je čas vyrazit ven :-) Využijte zajímavých nabídek uvedených níže.


Čenda hledá supertalent

Hledání talentů pokračuje – ÚČAST POVINNÁ

Všichni, kdo mají u vás v rodině talent a mají rádi zlato, se musí neprodleně hlásit na webových stránkách www.cendahledasupertalent.cz  
 
V sekci „Přihlásit se do soutěže“ si vyplníte formulář a společně s videem jej pošlete do naší centrály. Kdyby vás snad bylo více pohromadě, můžete se přihlásit také jako skupina.

Ti nejrychlejší dostanou již při registraci zajímavou odměnu. Navíc ze všech přihlášených vylosujeme nového majitele iPADu! Tím však naše odměňování nekončí!

Kdo bude mít podle našeho šéfa, Zbyňka Drdy, hodně talentu a postoupí do jednoho z krajských kol, má jistou další nálož cen. A ten úplně nejlepší si odnese zlatou cihlu.
Dětské příměstské in-line kempyPřemýšlíte, kde vaše děti stráví letní prázdniny? Chtěli byste, aby si užili spoustu zábavy něco se naučili, ale zároveň musíte chodit do práce? Přihlaste je na třetí ročník příměstských in-line kempů s výukou angličtiny.

Program pro děti je začíná každý den v 8 hodin a končí o půl 5. Děti se učí bruslit se zkušenými instruktory, hrají hry a uprostřed týdne jedou na celodenní výlet.
Na každý den je pro děti zajištěno stravování. Dopolední svačina, teplý oběd s polévkou a ovocná svačinka odpoledne.

Na konci týdne jsou pro děti připraveny malé závody o velké ceny :)
Zajišťujeme také možnost půjčení bruslí na dobu trvání kempu.

Více informací a přihlášky najdete na www.filacentrum.cz Nebo nám můžete napsat na topsports@topsports.cz

Příměstský kemp pro děti držitelů Rodinných pasů je zvýhodněn 5% slevou.

Pardubice - termíny:
I. - 1.7.- 5.7. 2013
II. - 26.8. – 30.8.

 


V Litomyšli poteče kaše z oken Smetanova domu

Pohádky Hrnečku vař a O Palečkovi zahraje loutkoherečka Jarka Holasová v neděli 17. března od 14 hodin v Janově u Litomyšle v Kulturním domě Na Rychtě a pak v 17 hodin ve Smetanově domě v Litomyšli. Po skončení pořadu vezme rytíř Toulovec děti a rodiče na dobrodružnou procházku městem a do čokoládovny. Na prohlídku je nutné se objednat telefonicky nebo e-mailem.

Herečka dokáže do hry zapojit i malé děti. Ty mají větší zážitek, protože se prokousávají kaší nebo ořou pole jako Paleček. Pohádky Karla Jaromíra Erbena a Boženy Němcové herečka Jarka Holasová nepřetváří. Ctí originál. Právě v Litomyšli prožila Božena Němcová závěr svého života. Uvedení její pohádky by ji jistě potěšilo.

Prodej vstupenek je na místě hodinu před začátkem programu a občerstvení je zajištěné. Více informací je na www.dobredivadlo.cz

Dětský pořad organizuje nezisková organizace Dobré divadlo z Litomyšle ve spolupráci se Smetanovým domem. Sdružení už 8 let pořádá divadla, koncerty a pohádky. Z českých pohádek děti chápou, co je v životě dobré, co je zlé a že se vyplácí pomáhat ostatním. „Cokoliv se dělá pro děti a jejich zdravější vývoj je dobré. Já jim televizi vypínám, ale kam s nimi? Teď se hrají pohádky i ve Smetanově domě – to je pěkné. Nemusíme do Hradce.“ dodává s úsměvem Milena Černá.

 


Pošlete babičku s dědou na tábor!

Nyní v Rodinných pasech se slevou 50% při objednání do konce května 2013.

Už nevíte, co koupit babičce a dědovi? Pošlete je na tábor a nechte je zavzpomínat na jejich mladá léta. Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem je největším přírodním zábavním areálem v ČR. Novinkou na rok 2013 je Letní tábor pro seniory. Prarodiče čeká tábor, tak jak ho znají z mládí. Ranní rozcvička, výlety do okolí, procházky po lese i návštěva památek. Výroba táborové vlajky, totemu, život s indiány a kovboji, svezení nebo jízda na koní, celotáborová hra, stezka odvahy či plnění bobříků. Na večer je přichystáno posezení u táboráku, opékání špekáčků a písničky s kytarou.

Věříme, že prarodiče načerpají nové síly a chytnou "třetí dech".

Cena zahrnuje ubytování v penzionu Colorado Grand na 7 nocí, stravu (plná penze + svačiny), programy a výlety.Celý program naleznete na www.dovolena.sikland.cz nebo se kontaktujte na tel. 602 750 130 nebo 566 567 400, e-mail: pobyty@western.cz.

Pardubický kraj, projekt Rodinné pasy je financován Pardubickým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 24, 53002 Pardubice, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

pardubice@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz