V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Senior pasy startují na Vysočině. Kraj zpříjemní život seniorům

Také si myslíte, že život po padesátce nekončí? Rádi byste si za přijatelné ceny dopřávali, pečovali o sebe, cestovali, vzdělávali se? Či „jen“ hledáte ideální tip na originální dárek pro vaše blízké? Po zkušenostech, jež v předešlých letech získal Kraj Vysočina v rámci úspěšného projektu Rodinné pasy, zpřístupňuje současné vedení kraje další paralelní bonusový program. Takzvané Senior pasy už brzy nabídnou podporu obyvatelstvu staršímu padesáti pěti let. Jde o ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet Senior pas. Zapojení do projektu, registrace a náklady s vystavením vždy jedné karty zaregistrované osobě jsou zdarma.

Nabízené slevy v různé výši a doby trvání jsou zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy.

„Zavedení Senior pasů a jejich propojení s Rodinnými pasy chápeme jako krok, který má do budoucna zabránit sociální izolaci částí rodin. Vysočina se stane jedním z prvních krajů, kde se podaří propojit dva bonusové programy. Výhody tak budou moci čerpat celé rodiny,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí.

O svůj Senior pas se mohou občané Vysočiny splňující podmínky registrace přihlásit od začátku září. Samotný projekt odstartuje na přelomu září a října. Registrace probíhá prostřednictvím webových stránek www.seniorpasy.cz, telefonicky na čísle 840 111 122, osobně na kontaktním místě nebo zasláním registračního letáku na adresu: Senior Pas, P.O.BOX 15, 586 01 Jihlava. Kontaktní místo projektu bude otevřeno v průběhu října tohoto roku. Registrační formuláře si nyní zájemci mohou vyzvednout v sídle krajského úřadu na ulici Žižkova 1882/57 v Jihlavě a dále též na Odboru sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina na adrese Tolstého 15 Jihlava 5. patro. Karta bude každému zájemci doručena poštou. Standardní lhůta dodání čítá čtyři až šest týdnů.

Stejně jako v případě Rodinných pasů se počítá s tím, že nabídka služeb se bude postupně doplňovat podle zájmu seniorů i poskytovatelů. Svědčí o tom také dlouhodobé zkušenosti dolnorakouského partnera, kde tento systém slev pro seniory úspěšně funguje déle než 10 let.

Přijďte se sami přesvědčit o výhodách Senior pasu. Srdečně Vás zveme na druhý ročník oslav Svátků seniorů. Ty se uskuteční 30. 9. v Jihlavě a 6. 10. ve Žďáře nad Sázavou. Bližší informace o každé z uvedených akcí naleznete níže. Dovolujeme si vám již nyní nabídnout možnost vyplnění registračního formuláře pro Vás, babičku, dědečka apod. – stačí vytisknout, vyplnit a odeslat či odevzdat na výše uvedené adresy. Senior pas a tedy i lepší život Vás nemine. -mah-

Pozvánka na Svátek Seniorů 30/9/2012 v Jihlavě
Pozvánka na Svátek Seniorů 6/10/2012 ve Žďáře nad SázavouOhlédnutí za Šiklovým mlýnem

Podívejte se s námi, jak proběhla akce pod názvem "Mezigenerační setkání rodin v Šiklově mlýně", která proběhla 25.8.2012. Vidět jste mohli Petra Bende, Zbyňka Drdu, nové talenty soutěže "Čenda hledá supertalent" a mnoho dalšího. Že jste na akci nebyli? Snad Vás naše ohlédnutí naláká na příští rok...

Tisková zpráva a fototogalerie

     Resort Valachy - speciální nabídka pro držitele Rodinných pasůVýhodně do Resortu Valachy
Pro registrované uživatele Rodinných Pasů jsme připravili speciální zlevněný pobyt v hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Za čtyři noci v pokoji Classic zaplatíte pouze tři! A nezapomeňte výhodně relaxovat s 50% slevou v termálních bazénech Wellness Horal. Nabídku lze využít do 30.11.2012 i o víkendech! www.galik.czTIP: Nabídku doporučujeme čerpat 4. Karlovský gastrofestival - svátek všech gurmánů a milovníků valašské kuchyně: Zažijete Gastro tour s mezinárodním farmářským trhem, soutěž o nejlepší valašský frgál, Michelinský oběd nebo celkem tři Galavečeře. Letos představí své delikatesy michelinský kuchař Miguel Vieira z budapešťské restaurace Costes. Pozor! Počet pokojů je kapacitně omezený!
www.karlovskygastrofestival.czVánoce v Beskydech
Užijte si vánoční svátky v krásné přírodě Beskyd s relaxací, lyžováním ve Ski areálu Razula i koupáním v termálních bazénech Wellness Horal se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C. Zažijte vánoční pobyty na horách v hotelech Lanterna a Horal na 3, 4 a 6 nocí v termínu 19.-26.12.
Pro Rodinné pasy lze využít slevu 1000 Kč na pobyt. Při rezervaci stačí sdělit heslo: „S Rodinnými pasy na Vánoce v Beskydech“.
Nabídka platí do 30.9., slevy nelze kumulovat.
Více na Vánoční pobyty na horách.
Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.