V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Slavte s námi - 1. říjen - Mezinárodní den seniorů

Svátek dětí, maminek, tatínků – to jsou svátky, které všichni známe a s rodinou slavíme. Víte ale, že na první den měsíce října připadá Mezinárodní den seniorů? Zastavte se na chvilku v tento den a vzpomeňte si na všechny svoje blízké – rodiče, babičky, dědečky. Zajděte spolu třeba do divadla nebo na kávu. Udělejte si hezký den, na který budete dlouho vzpomínat. Stáří čeká na každého z nás. Připomeňme si, že to není pasivní část života. V České republice jsou více jak tři miliony osob nad 55 let věku. Pojďme si spolu udělat pěkný den.
2. ročník Svátku seniorůPřipojte se s námi k oslavám!
www.svateksenioru.cz


Ohlédnutí za Šiklovým mlýnem

Podívejte se s námi, jak proběhla akce pod názvem "Mezigenerační setkání rodin v Šiklově mlýně", která proběhla 25.8.2012. Vidět jste mohli Petra Bende, Zbyňka Drdu, nové talenty soutěže "Čenda hledá supertalent" a mnoho dalšího. Že jste na akci nebyli? Snad Vás naše ohlédnutí naláká na příští rok...

Tisková zpráva

   

další foto zde


Resort Valachy - speciální nabídka pro držitele Rodinných pasůVýhodně do Resortu Valachy
Pro registrované uživatele Rodinných Pasů jsme připravili speciální zlevněný pobyt v hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Za čtyři noci v pokoji Classic zaplatíte pouze tři! A nezapomeňte výhodně relaxovat s 50% slevou v termálních bazénech Wellness Horal. Nabídku lze využít do 30.11.2012 i o víkendech! www.galik.czTIP: Nabídku doporučujeme čerpat 4. Karlovský gastrofestival - svátek všech gurmánů a milovníků valašské kuchyně: Zažijete Gastro tour s mezinárodním farmářským trhem, soutěž o nejlepší valašský frgál, Michelinský oběd nebo celkem tři Galavečeře. Letos představí své delikatesy michelinský kuchař Miguel Vieira z budapešťské restaurace Costes. Pozor! Počet pokojů je kapacitně omezený!
www.karlovskygastrofestival.czVánoce v Beskydech
Užijte si vánoční svátky v krásné přírodě Beskyd s relaxací, lyžováním ve Ski areálu Razula i koupáním v termálních bazénech Wellness Horal se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C. Zažijte vánoční pobyty na horách v hotelech Lanterna a Horal na 3, 4 a 6 nocí v termínu 19.-26.12.
Pro Rodinné pasy lze využít slevu 1000 Kč na pobyt. Při rezervaci stačí sdělit heslo: „S Rodinnými pasy na Vánoce v Beskydech“.
Nabídka platí do 30.9., slevy nelze kumulovat.
Více na Vánoční pobyty na horách.
Pardubický kraj, projekt Rodinné pasy je financován Pardubickým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 24, 53002 Pardubice, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

pardubice@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.