V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Den pro děti - 3. ročník - Nemocnice Blansko

Nezapomeňte, již tuto sobotu Den pro děti v Nemocnici Blansko a Rodinné pasy nesmí chybět
Ohlédnutí za Šiklovým mlýnem

Podívejte se s námi, jak proběhla akce pod názvem "Mezigenerační setkání rodin v Šiklově mlýně", která proběhla 25.8.2012. Vidět jste mohli Petra Bende, Zbyňka Drdu, nové talenty soutěže "Čenda hledá supertalent" a mnoho dalšího. Že jste na akci nebyli? Snad Vás naše ohlédnutí naláká na příští rok...

Tisková zpráva

   
  další foto zde

Oprava termínu v 50% kuponovém katalogu

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že z technických důvodů dojde k prodloužení odstávky v Městském plaveckém stadionu za Lužánkami. Předpokládaný termín otevření plaveckého stadionu je 15. září, aktuální informace naleznete na našich webových stránkách. Akce sleva na kupón od Rodinných pasů na Městském plaveckém stadionu proběhne v náhradních termínech, a to o víkendech 22. a 23.9.2012 a 29. a 30. 9. 2012. Omlouváme se za případné komplikace a věříme, že se Vám nově rekonstruované prostory budou líbit.

Suzuki - limitovaná edice
Resort Valachy - speciální nabídka pro držitele Rodinných pasůVýhodně do Resortu Valachy
Pro registrované uživatele Rodinných Pasů jsme připravili speciální zlevněný pobyt v hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Za čtyři noci v pokoji Classic zaplatíte pouze tři! A nezapomeňte výhodně relaxovat s 50% slevou v termálních bazénech Wellness Horal. Nabídku lze využít do 30.11.2012 i o víkendech! www.galik.czTIP: Nabídku doporučujeme čerpat 4. Karlovský gastrofestival - svátek všech gurmánů a milovníků valašské kuchyně: Zažijete Gastro tour s mezinárodním farmářským trhem, soutěž o nejlepší valašský frgál, Michelinský oběd nebo celkem tři Galavečeře. Letos představí své delikatesy michelinský kuchař Miguel Vieira z budapešťské restaurace Costes. Pozor! Počet pokojů je kapacitně omezený!
www.karlovskygastrofestival.czVánoce v Beskydech
Užijte si vánoční svátky v krásné přírodě Beskyd s relaxací, lyžováním ve Ski areálu Razula i koupáním v termálních bazénech Wellness Horal se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C. Zažijte vánoční pobyty na horách v hotelech Lanterna a Horal na 3, 4 a 6 nocí v termínu 19.-26.12.
Pro Rodinné pasy lze využít slevu 1000 Kč na pobyt.
Při rezervaci stačí sdělit heslo: „S Rodinnými pasy na Vánoce v Beskydech“.
Nabídka platí do 30.9., slevy nelze kumulovat.
Více na Vánoční pobyty na horách.
Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Sun Drive Communications s.r.o., Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.