V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy

Vážení rodiče,

léto je již v plném proudu. Doufám, že jste si jej náležitě užili, případně že na mnohé z vás zážitky ještě čekají. Velmi mě potěšily řádky dopisů, které mi během letních prázdnin byly od některých z vás adresovány. Zmiňujete se v nich o radostných chvílích strávených po boku svých blízkých. Rovněž nešetříte slovy chvály na adresu projektu Rodinné pasy, jenž letos oslavil své páté narozeniny. Mám radost, že se vaším prostřednictvím dozvídám o prospěšnosti projektu, který vznikl na podporu rodin s dětmi bez rozdílu sociálního, ekonomického či politického postavení. Mnozí jistě víte, že jeho podstatou je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod rodinám s dětmi do osmnácti let věku. Není také tajemstvím, že každým rokem přibývá registrovaných rodin, které využívají propracovaného systému slev. V návaznosti na rostoucí zájem rodin se zvyšuje také počet poskytovatelů slev. V současnosti vlastní Rodinný pas přes 11, 5 tisíce rodin z Kraje Vysočina. Počet poskytovatelů slev se vyšplhal na číslo 871. Tato čísla mě jako radního Kraje Vysočina pro sociální oblast těší i s ohledem na skutečnost, že Rodinné pasy nepředstavují pouze možnost jak ušetřit. Přinášejí daleko víc! Rodinám s dětmi poskytují solidní servis akcí, které umožňují trávit volný čas smysluplně a různorodě. Nejsem tak daleko od pravdy, když řeknu, že Rodinné pasy dělají život lepším. Moc dobře vím, že fungující rodina je jedním z nejdůležitějších aspektů utváření osobnosti dítěte. Proto vítám a podporuji veškeré činnosti spojené s tímto projektem. Jde o chvályhodnou aktivitu, o kterou se zajímají tisíce rodin z celé České republiky, což svědčí o její životaschopnosti. Vyvrcholení letošního roku ve společnosti oblíbeného projektu je již za dveřmi. Stejně jako v uplynulých letech se během čtvrté srpnové soboty uskuteční setkání držitelů Rodinných pasů z celé České republiky. Tradiční je již také místo, a to největší přírodní zábavní areál v ČR Šiklův mlýn. Rodiny s dětmi se mohou opět těšit na den strávený ve stylu divokého západu. Kromě westernové show bude přichystána řada soutěží a bohatý doprovodný program. Nemine vás superfinále soutěže Čenda hledá supertalent či koncerty Petra Bende a Zbyňka Drdy. Nepochybuji, že vás čeká den plný pohody, radosti a dětských úsměvů. Slevu na vstupném mohou vedle držitelů Rodinných pasů uplatnit také majitelé Senior pasů. Tento projekt odstartuje v našem kraji na začátku září. Přeji vám hezký zbytek léta a těším se s vámi v sobotu 25. srpna na viděnou!

Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast

   


Koncert PETR BENDE & Band a vystoupení ZBYŇKA DRDY - zdarma
50% na vstup do areálu pro držitele karet Rodinný pas a Senior pas
Špekáčky pro děti držitelů karet Rodinný pas ZDARMA

20% sleva pro Rodinné a Senior pasy na jakýkoli typ ubytování
(pro více informací se obracejte na Western Šiklův mlýn - http://www.sikland.cz)


Program Šiklův mlýn 25.8.2012

10:00 Zahájení dne (rodeo aréna)
11:00 ULIČNÍCI - akční divadlo (amfiteátr)
12:00 Vystoupení ZBYŇKA DRDY, autogramiáda po vystoupení (rodeo aréna)
12:30 Zahájení soutěže Čenda hledá supertalent (rodeo aréna)
13:30 Westernová show - ukázky kovbojského umění – práce s lasem, jízda na koni, drezúra zvířat (amfiteátr)
14:30 Vyhlášení vítěze a předání hlavní ceny (rodeo aréna)
14:45 Vystoupení Jany Blažkové - vítězka soutěže Čenda hledá supertalent 2011 (rodeo aréna)
15:00 Vyhlášení výsledků soutěže Regionální potravina Kraje Vysočina spojené s největší ochutnávkou regionálních potravin Kraje Vysočina za účasti hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Běhounka a ministra zemědělství Ing. Bendla (rodeo aréna)
16:00 Koncert PETR BENDE & BAND, autogramiáda po vystoupení (rodeo aréna)
17:15 TOM akční divadlo (amfiteátr)
18:00 Ukončení programu v rodeo areně a rozloučení s rodinami
21:00 Tajemné síly - příběh o zlé čarodějnici Morganě (amfiteátr)
22:00 Street disco – venkovní diskotéka na náměstí
* změna programu vyhrazena

Připraveny jsou nejen zajímavé slevy a doprovodný program pro rodiny, ale i pro seniory. Nezapomeňte tedy vzít babičky, dědečky, tetičky.... zkrátka celou rodinu a užijte si krásné rodinné odpoledne!!!

!!! Důležité infomrace pro všechny !!!

Rádi byste vyrazili také za zábavou se slevou do Šiklova mlýna? Nemáte ještě Rodinný pas? Nevíte jak uplatnit nebo získat slevu na Rodinný pas?

Mám již kartu Rodinný pas:
- předložte kartu na pokladně, získáte 50% na vstup

Objednali jsme si kartu Rodinný pas, ale ještě nedorazila:
- na parkovišti a před pokladnou budou k dispozici zaměstnanci Rodinných pasů, jim tuto skutečnost sdělte. Obdržíte od nich prozatímní pas (lístek s názvem "Nová registrace"), který předložíte na pokladně a získáte 50% slevu na vstup

Nejsme ještě zaregistrováni, ale měli bychom zájem získat kartu Rodinný pas a také slevu:
- 1) u zaměstnanců Rodinných pasů (na parkovišti, před pokladnou) vyplníte registraci (musíte splňovat podmínky registrace: v rodině min. 1 dítě do 18 let věku, bydliště v Jihomoravském kraji, Kraji Vysočina, Olomouckém, Pardubickém, Zlínském, Ústeckém nebo Královéhradeckém kraji - více také FAQ)
- 2) na základě registrace obdržíte prozatímní pas (lístek s názvem "Nová registrace")
- 3) prozatímní pas předložíte na pokladně a získáte 50% slevu na vstup

Obdobným způsobem bude sleva poskytnuta i seniorům.

Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.