V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Maminy Cup 2012

Maminy Cup 2012, je akce, na které byste rozhodně neměly chybět, milé maminky!

Maminy Cup jsou ojedinělé sportovní hry pro maminky s bohatým doprovodním programem, kterých mottem je: „Není důležité zvítězit, ale užít si to!"

Udělejte si v sobotu 22. září 2012 čas a vyrazte do Nymburka na Maminy Cup 2012. Tamní sportovní centrum se od brzkého rána až do večera promění v místo plné her, soutěží, zábavy a relaxace, a to nejen pro maminky, ale i jejich děti a rodinné příslušníky a známé. Profesionální hlídání dětí je na akci zajištěno, aby si maminky svůj den mohly opravdu skvěle užít. Maminky budou soutěžit, cvičit výborné fitness, odpočívat, nebo se nechají hýčkat na voňavé masáži či kosmetickými poradkyněmi. Pro držitele Rodinných pasů sleva 20% na startovném.
Chybět nebude účast zajímavých osobností ze světa vrcholového sportu, zatímco loni se akce aktivně zúčastnily maminky Kateřina Neumannová, Šárka Kašpárková a Lenka Šmídová, letos svou účast přislíbily české reprezentantky ve sjezdovém lyžování Lucie Hrstková Pešánová a Eva Sochorová Jelínková, svoji účast potvrdila i atletka Lída Formanová.
Maminky se mohou přihlásit prostřednictvím webu akce: www.maminycup.cz nebo zasláním e-mailu na jana.kastnerova@kasty.cz

Projekt Rodinné pasy je financován těmito kraji:

 

info@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.