V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Chcete-li si o prázdninách užít zábavu, přijměte pozvání na zajímavé akce...

13.7.2012 - "KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!" - Doubravice nad Svitavou
již tento pátek proběhne od 16 hodin v zrekonstruovaném farním areálu v Doubravici nad Svitavou zábavné odpoledne. Akce je určena pro všechny věkové kategorie, proto vezměte děti i prarodiče a přijeďte si užít! Připraveno je pro vás sportovní soutěžení, rej masek, tvořivá dílna, soutěž o vyrobenou masku či soutěž o nejchutnější domácí koláč, malování na obličej a mnoho dalšího... Vstupné ZDARMA!
28.7.2012 - ARABELA SHOW - Lysice
V Lysicích se chystá Arabela show - herci Pavel Trávníček, Zdeněk Srstka, Roman Skamene a Jaroslav Sypal, zpěváci Kamil Emanuel Gott, Michal Hudček, Martin Tankwey a další osobnosti se představí v sobotu 28. července na fotbalovém hřišti v Lysicích na Arabela show 2012.
Akce odstartuje v 15 hodin fotbalovým utkáním týmu osobností proti Lysicím. Na celé odpoledne je připraven bohatý kulturní i doprovodný program, ve kterém se divákům postupně představí všichni známí protagonisté. Budou zpívat, imitovat, zkrátka bavit všechny přítomné. Pro návštěvníky jsou připraveny také soutěže o ceny, pro děti výtvarná dílna, trampolína, malování na obličej a mnoho dalšího. Vstupné pro jednotlivce je 70,- Kč, rodinné vstupné (2 dospělí a 1-2 děti) 150,- Kč. Bližší informace a objednávky vstupenek na smerda30@seznam.cz  
Těšíme se na viděnou!

Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Sun Drive Communications s.r.o., Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.