V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Prázdniny jsou za dveřmi a mnozí z Vás jistě přemýšlí kam vyrazit na výlet, dovolenou… Snad Vás zaujmou naše tipy a dovolte nám zároveň popřát krásné prázdniny plné sluníčka.

Čenda našel supertalent v Pardubickém kraji

Již máme za sebou 3 krajská kola mojí talentové soutěže. Rád bych Vám nyní napsal něco o čtvrtém a zároveň posledním kole.

Všechno proběhlo v pátek 15.6. v pardubickém Afi Palace. Program začal v 15:00 hodin a po krátkém přivítání mohli návštěvníci vidět pohádku Rozárčina postýlka. Představení bylo pěkné a přitáhlo mnoho dětí, které se velmi bavily. Po skončení se již pomalu rozběhla talentová soutěž. Do poroty jsem zasedl já, veverčák Čenda, 3. česká superstar Zbyněk Drda a zástupce pořádající agentury Sun Drive Communications. Děti se postupně střídaly na podiu se svými čísly. Předvedly nám zpěv, tanec, hru na kytaru, sportovní akrobacii a další. Po zhlédnutí všech 11 ukázek se porota odebrala na poradu. Po důkladném zvážení se porota rozhodla vybrat do finálového kola tyto talenty:
1. Simona Černá – zpěv
2. Veronika Beránková a Klára Machačová – tanec
3. Tereza Mošnerová a Linda Morávková – tanec

Postupujícím gratulujeme a držíme palce ve finálovém kole. Po vyhlášení výsledků a předání cen se již chopil mikrofonu Zbyněk Drda a rozezpíval a roztančil celý Afi Palace. Byla to podařená akce a i proto bych vás rád pozval 25.8.2012 do Šiklova mlýna na finále soutěže Čenda hledá supertalent a také na koncert Petra Bendeho, který v Šiklově mlýně proběhne.

Těším se vás,

Čenda


Resort Valachy - Na letní dovolenou do Beskyd – děti zdarma!

Vydejte se na komfortní letní dovolenou ideální pro rodiny s dětmi do Velkých Karlovic, v CHKO Beskydy.

Děti do 12 let mají ubytování zdarma!

Díky Rodinným pasům získáte 2000,- Kč/pokoj na pobyt Letní dovolená v Beskydech hotelech Lanterna**** a Horal***, jenž jsou součástí Resortu Valachy. Pobyty zahrnují kompletní služby! Stačí uvést heslo: „S Rodinným pasy do Resortu Valachy“. Lze uplatnit pro rezervace do 30.6.

Letní dovolená v Beskydech - poukaz ke stažení zde.


Časopis Rodinka a katalog poskytovatelů

Milé rodiny, v nejbližších několika dnech se můžete těšit na vydání časopisu Rodinka a jehož součástí je i katalog poskytovatelů. Doufáme, že vás toto vydání potěší a že Rodinka i katalog budou vašimi společníky po celé léto na vašich rodinných výletech a dovolených.

Hezké léto,

Rodinné pasy

Pardubický kraj, projekt Rodinné pasy je financován Pardubickým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 24, 53002 Pardubice, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

pardubice@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.