V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Prázdniny jsou za dveřmi a mnozí z Vás jistě přemýšlí kam vyrazit na výlet, dovolenou… Snad Vás zaujmou naše tipy a dovolte nám zároveň popřát krásné prázdniny plné sluníčka.


Muzikál Noc na karlštejně

Srdečně Vás zveme na muzikál Noc na Karlštejně, který bude uveden pod širým nebem dne 22.6.2012 na Státním zámku Ploskovice nedaleko Litoměřic od 20:30 hodin.Muzikál bude uveden i následující den 23.6.2012 na hradu Střekov v Ústí nad Labem také od 20:30 hodin. Na hradu Střekov je po skončení muzikálu možnost noční prohlídky s pohádkovými bytostmi za zvýhodněné vstupné.

  
 
Prodej vstupenek na muzikál je vždy na místě od 19:00 hodin nebo do čtvrtku 21.6.2012 do 12:00 hodin ve všech pobočkách Čedoku v Ústeckém kraji, v cestovní kanceláři Peggy Lovosice, cestovní kanceláři Delfín ve Štětí a v Informačním centru v Roudnici nad Labem.

U obou představení je vstup do areálu již od 19:30 hodin a do začátku muzikálu Vám bude hrát k poslechu skupina Třehus. V hlavních rolích se představí Petr Bendl a Vladimír Čech jako král Karel IV. a dále Jan Rosák, Pavel Jančařík, Pavel Vítek a Lumír Olšovský.


Resort Valachy - Na letní dovolenou do Beskyd – děti zdarma!

Vydejte se na komfortní letní dovolenou ideální pro rodiny s dětmi do Velkých Karlovic, v CHKO Beskydy.

Děti do 12 let mají ubytování zdarma!

Díky Rodinným pasům získáte 2000,- Kč/pokoj na pobyt Letní dovolená v Beskydech hotelech Lanterna**** a Horal***, jenž jsou součástí Resortu Valachy. Pobyty zahrnují kompletní služby! Stačí uvést heslo: „S Rodinným pasy do Resortu Valachy“. Lze uplatnit pro rezervace do 30.6.

Letní dovolená v Beskydech - poukaz ke stažení zde.


Časopis Rodinka a katalog poskytovatelů

Milé rodiny, v nejbližších několika dnech se můžete těšit na časopis Rodinka, jehož součástí bude i seznam poskytovatelů nabízející slevy na Rodinné pasy. V časopise si přijde každý na své - zajímavosti z vašeho kraje, tipy na výlety a mnoho dalších zajímavých článků a rubrik. Doufáme, že vás časopis potěší a bude vašim společníkem po celé léto na vašich rodinných výletech a dovolených.


Hezké léto,

Rodinné pasy

Ústecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Ústeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 130, 40001 Ústí nad Labem, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

usti@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.