V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Čenda hledá supertalent - uzávěrka již v úterý 15/5/2012!!!

Využijte posledních pár dnů k přihlášení. Zaregistrujte své známé, vystoupit mohou i děti s babičkou a dědečkem. Neváhejte a jděte do toho!
Mezinárodní den rodiny - Rodinné pasy na letišti

Zapište si do diáře 27/5/2012 a prožijte s celou rodinou a veverčákem Čendou den plný zábavy!Více informací v příštích Čendovinkách.


Rodinné pasy a Plná miska

Zveme Vás na další kolo Plné misky - charitativní akce (pro psy a kočky) spojené s velikým bazárkem všech možných a moc pěkných a levných věcí.
Bazar se koná 14. - 16. května 2012 - ve sklepních prostorách galerie Artissimo na ulici Jánská 12 v Brně - vchod ze dvora - Dům u tří knížat.

Darujte nám věci k prodeji - ručně dělané, nové i použité, potřeby pro zvířata, obrázky, svíčky, šperky, hrníčky, nevhodné dárky, keramiku atd.
Z prostorových důvodů tentokrát NEBEREME oblečení a knihy. Pokud ano, tak v minimálním počtu a spíše takové, které se rychle prodají :o).

PRODEJ BUDE PROBÍHAT KAŽDÝ DEN OD 10 DO 20 HOD.
Resort Valachy - Na letní dovolenou do Beskyd – děti zdarma!

Vydejte se na komfortní letní dovolenou ideální pro rodiny s dětmi do Velkých Karlovic, v CHKO Beskydy.

Děti do 12 let mají ubytování zdarma!

Díky Rodinným pasům získáte 2000,- Kč/pokoj na pobyt Letní dovolená v Beskydech hotelech Lanterna**** a Horal***, jenž jsou součástí Resortu Valachy. Pobyty zahrnují kompletní služby! Stačí uvést heslo: „S Rodinným pasy do Resortu Valachy“. Lze uplatnit pro rezervace do 31.5.

Letní dovolená v Beskydech - poukaz ke stažení zde.


Táta dneska frčí

Ve spolupráci se Sítí mateřských center, městysem Lysice a Státním zámkem Lysice proběhne v neděli 17. června 2012 v zámeckém parku v Lysicích odpoledne pro rodiny s dětmi. Akce je součástí projektu mateřských center "Táta dneska frčí". V rámci programu nabízíme divadelní představení pro děti a rodiče, výtvarné dílničky, stanoviště s úkoly, žonglérskou dílnu a další. Změna programu vyhrazena. Vstupné na akci je dobrovolné a jde ve prospěch mateřského centra v Lysicích.


Facebook Rodinné pasy

Sledujte i náš Facebook - pozvánky na akce, fotogalerie, zajímavosti a odpovědit na vaše dotazy - to vše tu pro vás máme!


Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Sun Drive Communications s.r.o., Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.