V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Rodinné pasy a Plná miska

Zveme Vás na další kolo Plné misky - charitativní akce (pro psy a kočky) spojené s velikým bazárkem všech možných a moc pěkných a levných věcí.
Bazar se koná 14. - 16. května 2012 - ve sklepních prostorách galerie Artissimo na ulici Jánská 12 v Brně - vchod ze dvora - Dům u tří knížat.

Darujte nám věci k prodeji - ručně dělané, nové i použité, potřeby pro zvířata, obrázky, svíčky, šperky, hrníčky, nevhodné dárky, keramiku atd.
Z prostorových důvodů tentokrát NEBEREME oblečení a knihy. Pokud ano, tak v minimálním počtu a spíše takové, které se rychle prodají :o).

PRODEJ BUDE PROBÍHAT KAŽDÝ DEN OD 10 DO 20 HOD.Pro příznivce facebooku si nás můžete přidat zde: http://www.facebook.com/pages/Pln%C3%A1-miska-Brno-charitativn%C3%AD-bazar-pro-%C3%BAtulky/189073761170973 nebo pozvat přátele přes událost zde: http://www.facebook.com/events/388698077831351/

Čím více věcí do bazárku budeme mít, tím více peněz se vybere. Oba útulky - Brněnský Max - domov pro kočky (www.brnenskymax.estranky.cz) i rodinný útulek Tibet (www.utulektibet.cz) financují péči o kočky a psy pouze z vlastních zdrojů a příspěvků dárců. V obou útulcích je o zvířata pečováno s maximální láskou, je jim zajištěna potřebná veterinární péče, kvalitní strava, luxus domácí pohody - žádné klece a kotce...to však něco stojí, proto nás přijďte podpořit nákupem věcí nebo darováním do bazárku.
Věci po dohodě přijímáme na ul. Cihlářská 17b, veškeré info na mailu plnamiska@seznam.cz nebo tel. 777028245.
Více info na www.akceplnamiska.cz


I práce má svůj svátek! 1. máj 2012

Rodinné pasy a Senior pasy Vás zvou na hrad Špilberk. Akce je určena všem generacím!Těšit se můžete na:

Rodinné pasy
- malování na obličej
- výtvarnou dílnou
- soutěže
- maskota veverčáka Čendu

Senior pasy
- ukázkové místo Senior Pointu – rady seniorům (zástupci hasičů, policie, Rada seniorů a Sdružení obrany spotřebitelů, Centrum pro rodinu a sociální péči apod.)


XIII. ročník běhu zdraví - již tuto neděli!!

ČENDA HLEDÁ SUPERTALENT - 2. ročník

Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Sun Drive Communications s.r.o., Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.