V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy

Milí rodiče a milé děti,

dovolte mi pozdravit Vás v roce 2012 jménem projektu Rodinné pasy v Královéhradeckém kraji. Přeji Vám pěkné velikonoce a také, aby Vám tento rok přinesl spoustu nových zážitků. Věřím, že Vám dobrým společníkem při společně strávených chvílích bude nabídka dostupných slev a výhod, které Vám slevový systém Rodinné pasy přináší.

Ing. Vladimír Derner, náměstek hejtmana


Ohlédnutí za akcí v Deštném

O víkendu 17. a 18. března se přijel veverčák Čenda rozloučit se zimou do Deštného. V sobotu a v neděli pomáhal dětem v lyžařské školce učit se jezdit na lyžích a snowboardu. Za to jak byly všechny šikovné, je odměnil drobnými dárky a diplomem.

Po obědě se přesunul na větší sjezdovku na každoroční loučení se zimou. Nejprve zde byly závody dětí v roztodivných maskách a různé soutěže. Nakonec přijel i Rampušák s Kačenkou a se všemi maskami sjeli celý svah. K jejich úspěchu jim gratulovali a vítěze soutěží vyhlásili pan Martin Dejdar a Petr Vacek. Poté už se na svah dostali opravdoví mistři, kteří předváděli skoky jak na lyžích tak snowboardu a to dokonce i přes vodní nádrž.

K večeru se děj přesunul na parkoviště, kde děti s Čendou mohly soutěžit a získat tak spousty zajímavých cen. Rodiče však nezůstávali pozadu, a když byli šikovní vysoutěžili si krásné hrnečky. Večer vrcholil krásným ohňostrojem. Byl to krásný víkend v Orlických horách.

Fotogalerie


Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.