V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Vážení čtenáři Čendovinek,

na to, aby člověk pochopil svou situaci, potřebuje čas. Pak zase dokáže zvednout hlavu a usmát se na příval zla, které ho postihlo. Jedna tělesně postižená dívka mi na jedné akci s rodinnými pasy řekla, že jí trvalo dvanáct let, než trochu pochopila své postižení.Tak dlouhou dobu žila v zajetí svých zdravotních problémů a v současné době je ráda, že se může setkávat s přáteli a známými, a to třeba na akcích v rámci Rodinných pasů Kraje Vysočina.

Velikonoce jsou svým původem svátkem jara. Očekávání každého z nás po tak dlouhé zimě je o to působivější, že všude okolo to začíná kvést, rybníky se opět zahalí do svého jarního hávu a celá příroda se připravuje na to, aby opět vydala co nejvíce ze svého tajemství a bohatství. Mnohokrát přemýšlím, kolik důležitých a slavných věcí se děje na světě - a bez nás. V závěru přeji tedy vám všem, čtenářům Čendovinek, krásné svátky velikonoční a mnoho krásných a dobrodružných setkání s našimi Rodinnými pasy. Třeba to budou právě ta důležitá a slavná setkání, která vám otevřou cestu ke kamarádům, přátelům a známým.

Mgr. et Bc. Petr Krčál
Radní Kraje Vysočina


ÁJA HLEDÁ SUPERTALENTOhlédnutí za akcemi v březnu

V sobotu 17/3/2012 Rodinné pasy Kraje Vysočina pořádali hned 2 akce - Dětský karneval a Společenský ples Rodinných pasů Kraje Vysočina. Ohlédnutí za oběma akcemi naleznete na http://vysocina.rodinnepasy.cz/cs/tiskove-zpravy.php

Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.