V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Komerční banka - nový partner Rodinných pasů!

Vážení rodiče, vážené rodiny,

rádi bychom Vás touto cestou seznámili s nejnovější událostí v Rodinných pasech Jihomoravského kraje: novým partnerem projektu Univerzita finanční gramotnosti Rodinných pasů se stala Komerční banka!

Cílem Rodinných pasů je ulehčit Vašim rodinným rozpočtům - prostřednictvím slev a zajímavých nabídek, různých výhod šitých na míru rodinám s dětmi, ale i cestou vzdělávání. Ačkoli se ve světě financí slevy příliš nenosí, je zapojení Komerční banky do projektu Rodinných pasů logické: právě v Komerční bance můžete svým chováním a používáním různých finančních produktů své náklady efektivně snižovat!

Co zajímavého nás společně v příštích měsících čeká? V Univerzitě finanční gramotnosti Vám například poradíme:
- jak efektivně snížit výši poplatků, které za využívání finančních produktů každý měsíc platíte - bez zbytečného škrtání a omezování, jen tím, že se naučíte bankovní produkty používat chytře;
- jak správně přistupovat k půjčkám a dluhům - jak ušetřit refinancováním úvěru, jak vůbec ten správný úvěr vybrat, jak financovat investice do bydlení nebo jak konsolidovat více půjček do jedné, která je výhodnější;
- jak výhodně spořit - sobě nebo dětem, hodně nebo málo, na dlouho i na krátkou chvíli.

Více informací o produktech a službách KB získáte na naší bezplatné infolince 800 521 521 nebo na www.kb.cz. Aktuální informace o nabídce KB naleznete na těchto pobočkách.

Těšíme se na příští setkání s Vámi!

Komerční banka

Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Sun Drive Communications s.r.o., Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.