V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Sjezdovku Horal ovládne v neděli 11. března tradiční Maškarní lyžovačka

VELKÉ KARLOVICE – Zimní sezóna ve Ski areálu Razula vrcholí – přijďte si ji s dětmi zpestřit v neděli 11. března na tradiční Maškarní lyžovačku. Stejně jako v minulých letech, i tentokrát budou mít děti, které dorazí v maskách, lyžování zdarma.
Zábavný karneval se uskuteční na sjezdovce Horal u hotelu Horal. Pro děti budou připraveny různé hry a soutěže o ceny. Zpestřením budou také ukázky psích spřežení. Vlekaři připravují speciálně vyzdobenou trať plnou rekvizit a sladkostí, které mohou malí lyžaři během jízdy sbírat. Uskuteční se i soutěže o nejhezčí či nejoriginálnější masku.

 

„Maškarní lyžovačka je jednou z nejoblíbenějších zimních akcí v našem ski areálu. Nudit se nebudou ani rodiče. Na terase hotelu Horal se bude grilovat. Na sjezdovce Horal máme navíc snowtubing, takže rodiče s dětmi mohou završit celodenní zábavu i o tuto aktivitu a poté si ještě užít vodní radovánky v termálních bazénech Wellness Horal,“ láká šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

www.razula.cz


Loučení se zimou v Deštném

Milé rodiny,
rozlučte se se zimou stylově na horách a navštivte událost s dlouholetou tradicí, která sahá až do 60. let minulého století a je spjata se zakončením hlavní zimní sezóny v Deštném v Orlických horách. Akce má od svého počátku karnevalovou podobu a ústředními postavami jsou zde Rampušák a Kačenka - vládci Orlických hor!
http://www.destne.info/kalendar/detail/?id=97

Akce se uskuteční v sobotu 17. března 2012 a RODINNÉ PASY s VEVERČÁKEM ČENDOU nebudou chybět! Užijte si zábavu, navštivte propagační stan projektu RODINNÉ PASY a pozdravte se s ČENDOU!

Těšíme se na Vás!

Tým projektu RODINNÉ PASY

Zlínský, projekt Rodinné pasy je financován Zlínským krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 3, 76001 Zlín, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

zlin@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.