V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Vychází třetí edice časopisu Vysočinka


Milé rodinky,

v těchto dnech pro vás vychází třetí edice krajského časopisu Vysočinka, která bude v nejbližší době doručena aktivním držitelům rodinných pasů do poštovních schránek. Podzimní vydání nabízí zajímavé rozhovory, informace o výsledcích celostátní soutěže talentovaných dětí, tématické články o svatomartinském vínu, svátku Všech svatých nebo dějinách knihy, tipy na výlet do Dolního Rakouska, návod na výrobu draka či vyzkoušené sváteční recepty. Nechybí samozřejmě ani soutěžní křížovka o ceny.

Vysočinka vychází dvakrát do roka. Držitelům Rodinných pasů Kraje Vysočina je časopis dodán bezplatně přímo na adresu jejich bydliště. Jinak je rovněž zdarma k dispozici ve vybraných obchodních a volnočasových centrech, krajských nemocnicích nebo na krajském úřadě. V elektronické podobě je časopis již nyní dostupný k nahlédnutí na www.vysocina.rodinnepasy.cz

Časopis Vysočinka je jedním z výstupů krajského projektu „Propojení systému Rodinných pasů v Kraji Vysočina se systémem NÖ Familienpass v Dolním Rakousku“, financovaného z Operačního programu Cíl Evropská územní spolupráce Rakousko – Česká republika 2007 - 2013. Právě vycházející edice je z podstatné části věnována právě spolkové zemi Dolní Rakousko, která je partnerem projektu, její kultuře, zajímavým místům a tradicím.

Přejeme příjemně strávené podzimní dny s Vysočinkou.

Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.