V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Ohlédntuí za akcí "Ája hledá supertalent"

V neděli 19. června proběhlo semifinálové kolo kraje Vysočina talentové soutěže „Ája hledá supertalent“. Medvědice Ája si z 70 přihlášených vybrala 15 finalistů, které pozvala do City Parku v Jihlavě. Každý z nich měl možnost ukázat co umí a poprat se o postupové místo do superfinále 20. 8. v Šiklově mlýně. O tom kdo postoupí, rozhodla odborná porota složená z 5 členů. Rozhodování to nebylo snadné, protože všichni předvedli vyrovnané výkony a porotu vždy něčím překvapili. Za to pochopitelně obdrželi hodnotné ceny od týmu Rodinných pasů a partnerů, kteří talenty podporují. Zastoupen byl především zpěv a tanec a z dalších pak mažoretky, hra na harmoniku a také dva kouzelníci. Vyrovnanost talentů dokazuje i mnoho nepostupových cen, které porota udělila, jako např. cena medvědice Ájy, cena City Parku Jihlava, cena kraje Vysočina a další.

Do Šiklova mlýna však mohou jet opravdu jen 3 a těmi se stali:
- Gloxíci – akrobatická gymnastika
- Jana Blažková – hra na akordeon
- Jan Šťastník a Zdeněk Galuška – kouzelnické duo

Během celého odpoledne běžel bohatý doprovodný program, který doplnil svým vystoupením kouzelník a jeho pomocnice. Akci přihlíželo velké množství lidí, kteří vytvořili výbornou atmosféru a všechny vystupující na podiu podpořili.

Fologalerie


Čenda cestovatel

Celý červen měl Čenda co dělat - všude se musel rozločit s dětmi, které se pomalu připravovali na vysvědčení a na prázdniny. A kde všude byl? V Jihlavě vybíral s Ájou talenty, v Třebíčí podpořil tatínky a zavítal také do Jihlavy na Den otevřených dveří na krajském úřadě.

V létě bude Čenda běhat po kraji a zkoumat, které zajímavé akce se zase zúčastní, aby se s Vámi opět viděl. Co je však jisté, potkáte ho v sobotu 20. srpna v Šiklově mlýně, kde se bude konat tradiční Setkání rodin a také Super Finále soutěže "Čenda hledá supertalent". Více během prázdnin na www.vysocina.rodinnepasy.cz.


Tip na výlety do historie

Zajímá vás historie a máte smysl pro humor?

Pak právě pro vás a vaše děti je přichystán program, který zpestří vaše prázdninové putování po Vysočině. Netradiční prohlídky formou divadelního představení se uskuteční na čtyřech vybraných zámcích, vždy po jeden celý víkend. Navštivte rozsáhlý barokní zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou obklopený francouzskou zahradou (16. – 17. 7.), zámek ve Velkém Meziříčí, který uchovává památky na Habsburské panovníky (23. – 24. 7.), zámek v Žirovnici s unikátní freskovou výzdobou (30. – 31. 7.) nebo renesanční zámek v Náměšti nad Oslavou s cennou expozicí gobelínů (6. – 7. 8.). Více informací najdete na www.vysocinatourism.cz.


Rodinné pasy kraje Vysočina již mají první stovku přátel na Facebooku!

I ty můžeš sledovat novinky s Rodinnými pasy kraje Vysočina na Facebookových stránkách, které již od dubna letošního roku nabízejí všem fanouškům aktuality z dění kolem Rodinných pasů, ale také bleskové soutěže, fotografie a videa z akcí.

NEVÁHEJ A STÁŇ SE FANOUŠKEM RODINNÝCH PASŮ KRAJE VYSOČINA NA FACEBOOKU I TY!
Stačí jediné: ve svém Facebooku ve vyhledávání zadej „Rodinné pasy kraje Vysočina“ a staň se fanouškem!


Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.