V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Ohlédnutí za akcí "Velikonoce s Rodinnými pasy v City Parku Jihlava"

Na Bílou sobotu vyzvedl v jihlavské zoo veverčák Čenda svoji kamarádku medvědici Áju a společně zamířili do nákupního centra City Park Jihlava.

Tam již na ně čekal jejich tým s celou řadou zajímavých velikonočních tradic. Na místě bylo připraveno 6 stanovišť a na každém jiná aktivita spjatá s velikonočním časem. Nechybělo pletení pomlázek a zdobení velikonočních perníčků. Naše pozvání přijali i přátelé z Dolního Rakouska a u jejich stolu si každý mohl nabarvit vajíčko, a to typicky dolnorakousky. Nejvíce ale zaujal tzv. „patchwork“, což je zvláštní technika zdobení pomocí látky. Obdiv sklidila také ruční dílnička – z plyšových drátků vyráběli nejen malí, ale i velcí, kuřátka, motýly, kytičky a z vajíček zase kohoutky a slepičky.

Ája pak pozvala i další kamarády ze zoo. Děti se tak mohly seznámit s baziliškem, ježkem bělobřichým, hroznýšem psohlavým a outloněm. Pokud dávaly pozor a vyplnily dobře kvíz, čekaly je ceny ve formě dárkových předmětů a vstupenek do zoo pro celou rodinu.

Celý program okořenil svým vystoupením žonglér, kouzelník, pirát a tancující moderátor – děti se tedy rozhodně nenudily. Všichni se dobře bavili, smáli se a vyráběli velikonoční ozdoby.

Příští Velikonoce se zase setkáme a budete se sami divit, co na Vás Ája s Čendou zase vymyslí :-)

FOTOGALERIE


Rodinné pasy Vysočiny jsou nyní i na Facebooku!

Novinky Rodinných pasů kraje Vysočina nyní můžete nově sledovat i na Facebookových stránkách. Ty od dubna letošního roku nabízejí všem fanouškům aktuality z dění kolem Rodinných pasů, ale také bleskové soutěže, fotografie a videa z akcí.

STÁT SE FANOUŠKY RODINNÝCH PASŮ KRAJE VYSOČINA NA FACEBOOKOU SE MŮŽET STÁT I VY!

Stačí jediné: ve svém Facebooku ve vyhledávání zadejte „Rodinné pasy kraje Vysočina“ a staňte se fanouškem. Facebookové stránky Vám už brzy nabídnou také informace o novinkách od poskytovatelů slev pro držitele Rodinných pasů.


Zaregistrujte své známé

Máte ve svém okolí známé, kamarády, kteří mají alespoň 1 dítě ve věku do 18 let, žijí v kraji Vysočina a ještě nemají Rodinný pas? Zaregistrujte je!!! Je to jednoduché. Stačí vyplnit on-line registraci na http://vysocina.rodinnepasy.cz/cs/registrace-form.php
Mohou tak získat slevy až 50% a budou pravidelně informování o zajímavých akcích, na kterých mohou potkat nejen veverčáka Čendu, ale i jeho kamarádku, medvědici Áju.


Tipy na akce

Teplé dny jsou před námi a tak je na místě začít plánovat výlety. Koná se ve Vašem okolí nějaká zajímavá akce, na které byste rádi viděli Čendu a Áju? Pošlete nám Vaše tipy na adresu vysocina@rodinnepasy.cz a do předmětu uveďte "Tip na akci". Nezapomeňte také uvést název akce, termín a čas konání, a pokud budete vědět, tak i kontakt na pořádající firmu/osobu.

Za Vaše tipy předem děkujeme.


Vylepšeme Rodinné pasy

Stačí, když zodpovíte krátký dotazník, který jsme pro Vás připravili - http://vysocina.rodinnepasy.cz/cs/dotaznik/dotaznik-rodinne-pasy-kraje-vysocina.php


Časopis Vysočinka on-line

Už jste viděli aktuální číslo časopisu Vysočinka? Ne?! Tak se podívejte, zde je - http://vysocina.rodinnepasy.cz/casopis/jaro-2011/

Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.