V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Státní hrad Veveří otevírá své brány

Státní hrad Veveří a občanské sdružení Hrad bez výHrad Vás zvou na slavnostní zahájení letošní sezóny, které se uskuteční v neděli 24. dubna 2011.
Návštěvníci se mohou těšit na pestrý program i novinky v expozicích. Během zimního období proběhla zejména rozsáhlá rekonstrukce hradního mostu a renovace v některých částech Anglického traktu.
Pestrý program připravujeme především pro rodiny s dětmi, které upoutá řada atrakcí - kuličkový turnaj, malování na obličej, lov rybiček a řada dalších. Pro kreativní návštěvníky bude připravena tematická výtvarná dílna s možností prezentace výtvorů. Pro nejmenší děti bude určen plně vybavený dětský koutek ve vnitřních i venkovních prostorech a s profesionálními chůvami. V koutku si děti budou moci pohrát nebo odpočinout a rodiče zatím vypravit na prohlídku expozic hradu.
Těšit se můžete i na následující měsíce. První květnovou sobotu proběhne akce „Jaro na Hradě Veveří“, na které spolu oslavíme příchod jara. Na 28. května pak pro Vás bude připraven „Den dětí“ s rozšířeným programem a atrakcemi pro děti.

Všechny akce začínají v 10 hodin a program zpravidla nekončí před 17 hodinou.


1. máj na Špilberku - I práce má svůj svátek

Zveme Vás na 1. května na hrad Špilberk. Od 14 hod. na Vás čeká zábavné odpoledne a chybět nebude ani veverčák Čenda a program Rodinných pasů. Na malém nádvoří se můžete těšit na výtvarný stánek a canisterapii - přijďte si vyzkoušet, jaké je to válet se po pejskovi :-) Více o programu zde.


Western Šiklův mlýn...

... pro Vás připravil zajímavou nabídku cenově výhodných balíčku.Lanové centrum Jungle Park, Brno Pisárky

 23.4. Hon na velikonoční vajíčka aneb zaječí rej s Hitrádiem Magic

Druhý ročník zábavné velikonoční akce pro děti tentokrát spojené se zaječím karnevalem, pro Vás připravilo lanové centrum Jungle Park v Brně Pisárkách. Na velikonoční sobotu 23. dubna vypukne od 10-14 hod. v lanovém parku a jeho okolí Hon na velikonoční vajíčka. Na děti čeká 2000 vajíček poschovávaných v lese, soutěže a hry s velikonoční a přírodovědnou tématikou, pletení velikonočních pomlázek, vyrábění píšťalek či malování na obličej s jarními motivy. Pro toho, kdo najde zlaté vajíčko, je připraven živý králíček s celou pečovatelskou výbavičkou. Na tři nejhezčí zajíčky čekají marcipánové velikonoční dorty a na všechny účastníky honu možnost návštěvy lanového centra za poloviční cenu (10-17h). Brňané se také mohou těšit na novou lezeckou trasu s 20 překážkami, určenou hlavně zdatným a odvážným lezcům – Šer Chánovu adrenalinovou trasu. Začátek akce v 10 hod v parku u Pavilonu Anthropos, pro předem zaregistrované děti soutěž o 2 lístky na natáčení SuperStar, více informací na www.junglepark.cz.

Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Sun Drive Communications s.r.o., Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

jiznimorava@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.