V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Vítám Vás v novém roce a přeji, aby byl veselý a usměvavý, a doufám, že se s Vámi již brzy setkám. Přijměte tedy první zajímavé nabídky v letošním roce od mých kamarádů z Rodinných pasů.


Zimní dovolená v Beskydech

Užijte si již zvýhodněný lyžařský pobyt s ubytováním dětí zdarma, termálními bazény Wellness Horal se slanou vodou a lyžováním na 15 km sjezdovek v Beskydech!

V luxusním Spa hotelu Lanterna nyní speciálně pro držitele Rodinných pasů pobyty v týdnu s 10% slevou. Stačí uvést heslo: „Na zimní dovolenou s Rodinnými pasy“ a následně předložit platný Rodinný pas!

Lyžuj ve Ski areálu Razula a plav v Termálních bazénech Wellness Horal ve Velkých Karlovicích! Více na http://www.lanterna.cz/zvyhodnene-pobyty/zp_273/lyzarske-pobyty-lanterna.aspx.

Další informace k Termálním bazénům naleznete na www.valachy.cz, k lyžování na www.razula.cz.


První finále „Čenda hledá super talent“


V sobotu 11.12.2010 proběhlo na výstavišti první kolo soutěže „Čenda hledá super talent“. Soutěžilo 5 semifinalistů, kteří předvedli své umění. Každý semifinalista byl odměněn dárkem od Rodinných pasů a diplomem.

Absoultním vítězem 1. finále se stal Jan Dvořák z Chomutova, kterému tímto gratujeme!!

Fotogalerie


Ohlédnutí za akcí v ZOO Jihlava


Ahoj moje milé rodiny!

Po vánočních svátcích jsem se vydal do Zoo Jihlava. Chtěl jsem se podívat, co je tam nového a také nakrmit pár zvířátek. Vzal jsem sebou také velký tým Rodinných pasů a kraje Vysočina. Samozřejmě nemohla chybět i moje velká kamarádka, na kterou se vždy velmi těším, medvědice Ája.

Vstup do zoo dostal každý kluk a holka zdarma, a to platilo pro rodiny, které už registrované byly nebo se registrovaly na místě. Také každý dostal kartičku na krk, kde z jedné strany byla mapa celého areálu a z druhé strany několik soutěžních otázek o obyvatelích zoologické zahrady.

Jistě jste se také o zvířatech, které ve kvízu byly, hodně dozvěděli. Kdo byl tak šikovný a zodpověděl všechny otázky správně, mohl vyhrát pěkné ceny. Doufám tedy, že výhercům jsme udělali radost.

Ten den ale byla velká zima, tak moji kamarádi z Rodinných pasů vařili pro všechny účastníky čaj a hlavně pro děti dělali popcorn. Toto všechno na zahřátí bylo pro Vás zadarmo.

Další můj kamarád, který nás přijel navštívit, byl pan kouzelník. Vždy jsem se divil, jak to dělá, ale asi na to nikdy nepřijdu. Myslím, že nám všem ukázal spousty pěkných triků.

Po jeho vystoupeních se vždy krmila zvířátka. Prvně to byly Lamy krotké a Vydry říční. Odpoledne pak přišli na řadu Tuleni.

Byl to krásný den v zoo a já se zase budu těšit, až se spolu potkáme na jedné z mých akcí. Třeba už bude trochu tepleji.

Váš Čenda

PS - podívejte se také na fotky :-)


A nejen zde jsme byl. Ještě před Vánoce jsem navštívil zajímavé akce v Třešti, Žirovnicích, Novém Městě na Moravě, Velké Bíteši a Světlé nad Sázavou.


Váš Čenda

Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.