V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Vítám Vás v novém roce a přeji, aby byl veselý a usměvavý, a doufám, že se s Vámi již brzy setkám. Přijměte tedy první zajímavé nabídky v letošním roce od mých kamarádů z Rodinných pasů.


Zimní dovolená v Beskydech

Užijte si již zvýhodněný lyžařský pobyt s ubytováním dětí zdarma, termálními bazény Wellness Horal se slanou vodou a lyžováním na 15 km sjezdovek v Beskydech!

V luxusním Spa hotelu Lanterna nyní speciálně pro držitele Rodinných pasů pobyty v týdnu s 10% slevou. Stačí uvést heslo: „Na zimní dovolenou s Rodinnými pasy“ a následně předložit platný Rodinný pas!

Lyžuj ve Ski areálu Razula a plav v Termálních bazénech Wellness Horal ve Velkých Karlovicích! Více na http://www.lanterna.cz/zvyhodnene-pobyty/zp_273/lyzarske-pobyty-lanterna.aspx.

Další informace k Termálním bazénům naleznete na www.valachy.cz,  k lyžování na www.razula.cz.


První finále „Čenda hledá super talent“

V sobotu 11.12.2010 proběhlo na výstavišti první kolo soutěže „Čenda hledá super talent“. Soutěžilo 5 semifinalistů, kteří předvedli své umění. Každý semifinalista byl odměněn dárkem od Rodinných pasů a diplomem.

Absoultním vítězem 1. finále se stal Jan Dvořák z Chomutova, kterému tímto gratujeme!!

Fotogalerie


Začněte nový rok s kulturou

Zveme Vás na zajímavé kulturní programy příspěvkových ogranizací, poskytovatelů apod. - http://www.rodinnepasy.cz/cs/akce-zk.php?date=Příjemnou zábavu přeje
Váš Čenda

Zlínský, projekt Rodinné pasy je financován Zlínským krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 3, 76001 Zlín, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

zlin@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.