Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


POKLAD NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU

Již tuto sobotu 28. srpna se na vás moc těšíme na tradiční akci "POKLAD NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU" v Hradci Králové. Akce pro celou rodinu na závěr prázdnin plná zábavy a pohody.

Přípravy akce jsou v plném proudu! Letos začínáme již ve 13 hodin.

Těšit se můžete i na doprovodný program v podobě vystoupení členů taneční skupiny T-bass, dále na vystoupení slečen z klubu aerobiku a mažoretek A -team Hradec Králové. Ukázky sebeobrany zajistí instruktoři Krav Magy a chybět nebude ani autogramiáda hokejistů extraligy klubu Mountfield Hradec Králové.

Z atrakcí si užijete skákací hrad, šlapací káry, střelbu na bránu, překvapení od Besipu, parádní akci airsoftu v aréně Fénix nebo třeba malování na obličej. Chybět nebudou ani oblíbené projížďky na koních, jízda Turistickým vláčkem, jízdy v člunu hasičů nebo řádění v Parku Na Větvi a mnoho dalšího

Bodíky budete moci sbírat na indiánskou čelenku na 26 stanovištích našich partnerů. Máte se opravdu na co těšit
Tak co, vidíme se 28.8. od 13 hodin na Stříbrňáku? Občerstvení zajištěno a počasí nás zatím žádný rok nezklamalo a věříme, že tomu tak bude i letos!

http://pokladnastribrnaku.cz/program.html
https://www.facebook.com/StribrnakPoklad
https://fb.me/e/1FbZCpgv9


LETNÍ JARMARK V JIČÍNSKÉ KNIHOVNĚ


Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně srdečně zve na LETNÍ JARMARK, který se uskuteční již tuto sobotu 28. 8. 20201 od 9 do 16 hodin v prostorách zahrady knihovny. V případě nepříznivého počasí bude program přesunut do sálu knihovny.

Bezva program pro všechny...divadlo, taneční vystoupení, dětský balet, výprodej knih, jarmark s rukodělnými výrobky, celá řada workshopů a mnoho dalšího.

https://knihovna.jicin.cz/RYCHNOVSKÝ JARMARK
I v Rychnově nad Kněžnou si pro poslední prázdninový víkend připravili zajímavý program pro veřejnost. RYCHNOVSKÝ JARMARK proběhne na Poláčkově náměstí a v zámeckém parku v pátek 27.8 2021 od 16 do 22 hodin a v sobotu 28.8. 20201 od 10 do 22 hodin. Těšit se můžete na bohatý program včetně divadla, hudebních vystoupení či výstavu historických vozidel.

www.kulturark.cz
www.deckoviny.czHUSITSKÝ DEN

Poslední pozvánka míří do města Třebechovice pod Orebem. V sobotu 28.8.2021 zde proběhne ve spolupráci s DDM a DS Symposion zábavný program pro rodiny s dětmi. Dopolední program je naplánován do muzea. Je zde připravena interaktivní výstava u příležitosti 600. výročí Orebitů.

Zjistěte, co orebité jedli, jak se oblékali, čím bojovali a vyrobte si štít na odpolední ponožkovou bitvu, která proběhne od půl páté na vrchu Oreb. Na děti mimo jiné čekají středověké hry, workshopy, soutěže a fotokoutek. Zároveň si prověří své šikovné ruce při ražbě mincí nebo zhotovení náramku z kůže.

Více informací o programu najdete zde: https://www.betlem.cz/cz/kalendar-akci/husitsky-den/


Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz