Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy1) "Adrenalin den s Čendou a dinosaury" již tuto sobotu 12.6. od 10 hodin v Deštné v O.H. ! Srdečně vás zveme na akci do krásného prostředí Orlických hor. Pro nejmenší je připravena Dino stezka od penzionu Kozí Chlívek až k Lanovému parku. Najdete hnízdo s posledními dinosauřími vajíčky? Když se vám to podaří, odměna vás nemine :-)

Pro držitele Rodinného pasu navíc po celý den aktivity Adventure půjčovny zdarma.

Lanový park, Adventure golf a Fotbal golf s neomezeným vstupem a zapůjčení kola na Pump track dráhu zdarma! Rezervace aktivit není nutná.
Těšíme se na vás s Čendou i dinosaury :-)

V případě nepřízně počasí bude akce přesunuta na 14. 8. 2021. Sledujte FB stránky pro aktuální stav.2) Srdečně vás zveme na "Festival regionálních produktů" Podkronoší! V sobotu 12. 6. od 10 hodin na Zvičině!

Na místě bude probíhat prodej regionálních produktů, v Raisově chatě si můžete vychutnat speciální festivalové menu. Hudební a kulturní program zajištěn. Pro nejmenší divadlo, výtvarné dílny a zábavné hry. V 10 hodin startuje pochod z Horní Brusnice na Zvičinu. Udělejte si fajn sobotu a rodinný výlet. Krásné slunné počasí a výhledy ze Zvičiny budou za odměnu :-)

Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz