Rodinné pasy - Slevy 5-50 %: Vybíráme ze zajímavých nabídek


PRÁZDNINOVÉ PUTOVÁNÍ S RODINNÝMI PASY

Soutěžte s námi!

Vítáme Vás opět po roce s prázdninovým putováním, které začíná 1. července 2021 a bude trvat po celé letní prázdniny až do 31. 8. 2021, kdy soutěž ukončíme.

V DOBRODRUŽNÉM PUTOVÁNÍ OBJEVUJTE KRÁSY JIŽNÍ MORAVY A VYHRAJTE POBYT VE VYHLÍDKOVÉM POSEDU SOJČÍ HNÍZDO V KORUNÁCH STROMŮ.

Soutěžíme zde:
PRÁZDNINOVÉ PUTOVÁNÍ S RODINNÝMI PASY 2021
Milé rodinky,

Rodinné pasy Jihomoravského kraje pro vás i letos připravily skvělou prázdninovou soutěž, s níž si můžete s námi celé léto užívat, cestovat a společně hledat správné odpovědi na naše soutěžní otázky. Prázdninové putování vás v každém okrese jižní Moravy přivede na jedno zajímavé místo, kde stačí pozorně hledat odpovědi na soutěžní otázky, a zařadit se tak do soutěže o výhru. V září vybereme jednu rodinu, která nám zaslala správné odpovědi a která si užije třídenní pobyt v korunách stromů.

FOTOSOUTĚŽ

V letošním ročníku Prázdninového putování, navíc ve fotosoutěži, hrajeme o rodinnou deskovou hru a další zajímavé výhry. Stačí na naši emailovou adresu zaslat jednu fotografii z vašeho putování. Fotografie budou hromadně zveřejněny na našem Facebooku Rodinné pasy. Vaše fotografie zasílejte na e mailovou adresu
jiznimorava@rodinnepasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Fotosoutěž – Prázdninové putování“. Do emailu také připojte informaci, zda si přejete zveřejnit jméno vaší rodiny a místo, na které trase jste fotografii pořídili. Zapojením se do fotosoutěže souhlasíte se zveřejněním vaší fotografie v rámci projektu Rodinné pasy.


O CO SOUTĚŽÍME?

O rodinný pobyt v korunách stromů
TREE HOUSE SOJČÍ HNÍZDO na dvě noci pro 4 osoby. Tento vyhlídkový posed, tzv. tree house, se nachází uprostřed lesa a je předurčen ke skutečnému kontaktu s přírodou, kterou můžete vnímat všemi smysly. Venkovní terasa ve výšce 5 metrů nad zemí poskytuje výhled do vysokého lesa, a tím je zajištěno nerušené pozorování všech živočichů na zemi i ve vzduchu. Tree house se nachází v krásném lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu nedaleko Brna. Tree house je bez elektřiny, bez vody a je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry nebo přátele.


Největší městské lesy spravují Lesy města Brna, které pečují nejen o les, ale i o jeho návštěvníky. Postavili 9 naučných stezek, 14 retenčních nádrží a desítky rekreačních prvků po celém majetku. Velký zájem veřejnosti mají 3 vyhlídkové posedy, na nichž mohou dobrodruzi plnými doušky užívat noční les se všemi zvuky a vůněmi.KDO SE MŮŽE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?


Rodina registrovaná v projektu Rodinné pasy Jihomoravského kraje, která odešle nejpozději 31. 8. 2021 pět správných odpovědí v rámci jednoho putovního místa.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJIT?
  • Vyberte si jednu či více tras, které navštívíte.
  • Vytiskněte si nebo si stáhněte do mobilu soutěžní mapu s vyznačeným místem a soutěžními otázkami.
  • Vydejte se na rodinný výlet a hledejte správné odpovědi.
  • Vyberte a označte jednu správnou odpověď na každou soutěžní otázku a zaznamenejte ji do soutěžního formuláře na webové stránce soutěže. Odpovědi s vyplněnými iniciálami odešlete do 31. 8. 2021.
  • Každá rodina může zaslat do soutěže z každého putovního místa pouze jeden formulář, tedy maximálně sedm soutěžních formulářů, neboť putovních míst je celkem sedm.
  • A nezapomeňte, že čím více soutěžních míst navštívíte, tím máte větší šanci na výhru.

Výherce vylosujeme první týden v září. 

Zajímavosti z předešlých ročníků soutěže Prázdninové putování s Rodinnými hrami a tipy na další toulky přírodou včetně informací naleznete na stránkách
Prázdninové putování.

Tak hodně štěstí a příjemnou zábavu!

Vaše Rodinné pasy

RODINNÉ PASY

Rodinná politika

Jihomoravský kraj

Projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Mediální partneři projektu:

Deník

HitRádio City

Rádio Blaník

Rock Rádio

Deník.cz

Kontaktní centrum projektu • RODINNÉ PASY • Rybářská 5a, 603 00 Brno.
tel.: +420 771 130 666 • e-mail: jiznimorava@rodinnepasy.czwww.rodinnepasy.cz