Rodinné pasy - Slevy 5-50 %: Vybíráme ze zajímavých nabídek

Katalog kuponových slev a časopis Rodinka je tu opět pro vás v elektronické verzi!

Milé rodiny,


newsletter Rodinných pasů je tu pro vás v nové vizuální podobě.

Léto se nám pomalu probouzí, je tedy čas na nové vydání časopisu a katalogu nadstandardních slev. Čerstvé vydání zasíláme v elektronické podobě. Jdeme s dobou a díky tomu můžete mít magazíny neustále při sobě ve své mobilní aplikaci. Těšit se můžete na spoustu zajímavého čtení a tvoření pro děti. Pro každou rodinu je jednotlivý slevový kupón možné použít pouze jednou a je platný s předložením vašeho Rodinného pasu u pokladny nebo v e-shopu daného poskytovatele slev.

A co vás čeká? Mnoho možností, jak si společně užít spoustu zábavy, dobrodružství, nezapomenutelných a sladkých chvil a nezničit si přitom svoji peněženku. A co ještě? Opět jsme rozšířili nabídku a zaměřili jsme se na to, co vás baví nejvíce. Přejeme vám příjemné čtení, prima zážitky s Rodinnými pasy a ať máte vydařené léto!

ČASOPIS RODINKA - ODKAZ


KATALOG KUPÓNOVÝCH SLEV - ODKAZNezapomeňte, že slevy projektu Rodinné pasy můžete využívat u poskytovatelů v celé České republice. Úplný seznam poskytovatelů najdete na webu www.rodinnepasy.cz nebo jednoduše v mobilní aplikaci Rodinné pasy.

Vaše Rodinné pasy

RODINNÉ PASY

Rodinná politika

Jihomoravský kraj

Projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Mediální partneři projektu:

Deník

HitRádio City

Rádio Blaník

Rock Rádio

Deník.cz

Kontaktní centrum projektu • RODINNÉ PASY • Rybářská 5a, 603 00 Brno.
tel.: +420 771 130 666 • e-mail: jiznimorava@rodinnepasy.czwww.rodinnepasy.cz