Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyŽÁDOST O POMOC

Dobrý den,
vzhledem k zhoršující se epidemické situaci hledáme do pobytových zařízení sociálních služeb zdravotní sestřičky. Obracíme se na vás zejména proto, že někteří z vás mohli v minulosti ve zdravotnictví působit a nyní bychom potřebovali vaši pomoc. Pokud máte praxi jako zdravotník, ozvěte se prosím Mgr. Zuzaně Kučerová (zkucerova@kr-kralovehradecky.cz, 702 213 117), která má na starost koordinaci zájemců za Odbor sociálních věcí Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

Přednostně bychom vás využili v zařízeních, kde není prokázaná nákaza, abychom elimininovali riziko vašeho nakažení. Rozsah výpomoci v zařízení pak bude upraven individuálně. Předpokládáme možnost využití i na částečný úvazek.
Zároveň vás prosíme, abyste tuto informaci předali dál, pokud někoho se zdravotnickým vzděláním ve svém okolí máte. Stejně tak nám mohou vypomoci zdravotní sestřičky, které jsou v současné chvíli na rodičovské dovolené. Pro jejich děti bychom zajistili hlídání v dětských skupinách.

Předem děkujeme za pomoc a přejeme hlavně pevné zdraví!Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz