Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyCHUŤ JARA A LÉTA S ČPP

Zveme všechny milovníky dobrého a kvalitního jídla na hradecký food festival "Chuť jara a léta s ČPP. V sobotu 18.7. 2020 od 10 hodin, Smetanovy sady a přilehlá náplavka i náměstí 5. května. Ochutnat budete moci české i mezinárodní speciality, gurmánské i kulinářské pochoutky, nebudou chybět ani skvělá vína, piva, limonády a regionální produkty. Pro rodiny s dětmi doprovodný program - kouzelnické vystoupení, žonglérské workshopy, malování na obličej a zázemí pro maminky s nejmenšími dětmi v centru Budulínek, které se nachází nedaleko místa konání. Těšíme se s vámi na viděnou v centru Hradce Králové :-) "

https://www.facebook.com/AgenturaButterfly/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARC3bhXDuHYJwkLKrC7GcfTZMgzbcCO0uHl3VkrwPioqdPY-znIuwv04VSudXLMwDWnuq7QNGGFN6zGuKONEC STARÝCH ČASŮ

V neděli 26.7. 2020 ožije zámek Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou, který pořádá akci s názvem "Konec starých časů". Užít si budete moci jízdy kočárem, koncert polního orchestru, módní přehlídku, dobový fotoateliér, jarmark na nádvoří zámku a další doprovodný program. "

https://www.karlovakoruna-zamek.cz/clanky/kalendar-akci/konec-starych-casu-aneb-historie-na-zamku.htm#.Xw6SCqEzaHs

Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz