Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyTVOŘENÍ S RODINNÝMI PASY

Milé děti a rodiče, prázdniny volají a my jsme si pro vás připravili na poslední červnový víkend bezva zábavu, jak si ještě o něco víc zpříjemnit čekání na volné letní dny :-)
V sobotu 27.6. 2020, 9 - 16 hodin vás zveme do Třebechovic pod Orebem do Muzea Betlémů. Užijte si tvoření s Rodinnými pasy před budovou muzea, vyrobte si erb a navštivte výstavu Orebité 600 let a expozici muzea zdarma. Drobné odměny pro děti zajistí veverčák Čenda.
https://www.betlem.cz/cz/kalendar-akci/tvoreni-s-rodinnymi-pasy/
ZAHÁJENÍ SEZONY V KEMPU STŘÍBRNÝ RYBNÍK

V sobotu 27.6. též otvírá své brány areál Kempu Stříbrný rybník. Přijďte vdechnout Stříbrňáku život a slavnostně zahájit letní sezónu :-) Doprovodný program 9 - 18 hodin.
https://www.kempstribrnyrybnik.cz/aktuality/slavnostni-zahajeni-sezony-v-kempu-stribrny-rybnik-pojdte-s-nami-vratit-zivot-stribrnaku..htmlDEN S RODINNÝMI PASY NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU

V neděli 28.6. 2020 vás zveme na super Den s Rodinnými pasy na Stříbrném rybníku. Pro držitele platného Rodinného pasu zdarma vstup do Gladiator race areny - pouze na základě rezervace zde:
https://www.gladiatorrace.cz/arena/rezervace.html

Zdarma též vypůjčení koloběžek (na dobu 1 hodiny) na základě rezervace zde: http://centrum.topsports.cz/
Zdarma vypůjčení šlapacích kár (na cca 20 minut) - rezervace není nutná, objednávka až na místě.

K tomu navíc 50 % sleva na vstup do Adventure parku - laser game, minigolf, nafukovací atrakce, rally dráha a 50 % na celodenní vstup do Parku Na větvi
Těšíme se na viděnou :-)


Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz