Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyVÁNOČNÍ PŘÍBĚH

"Zveme malé i velké diváky do Galerie Artičok v Hradci Králové, v sobotu 14. 12. od 16 hodin na "Vánoční příběh".

Pohádka, kterou připravilo Divadlo Na háčku, vypráví příběh o Ježíškovi, který je sepsán tak, jak ho malé děti mohou pochopit. Proutí, dřevo a látka na malých tyčových loutkách a prostá otočná scéna výtvarně dotvářejí prostředí tohoto vyprávění. Představení se opírá o vánoční koledy, které jsou dětem předávány živým zpěvem a hudbou. Na jevišti zní kytara, housle, bubínek, tamburína, triangl.
Na pohádku navazuje zážitková dílna, kde se děti pomocí her a cvičení dramatické výchovy přesunou do doby, kdy žila Marie a Josef a kdy se narodil Ježíšek. Vyzkouší si, co všechno mohlo potkat Marii a Josefa na cestě do Betléma: budou překonávat nesnáze počasí, žádat o nocleh nebo zkusí vytvořit živý obraz chléva, ve kterém se narodil Ježíšek. Pochopí, co to znamená, někoho potěšit či obdarovat. V závěru vánoční cesty do Betléma je čeká malý dárek pro radost, který ale hlídá zlý král Herodes…"

Pro Rodinné pasy vstup zdarma!

Počet míst je omezen a rezervaci můžete udělat zde: http://www.dobredivadlo.cz/program/vanocni-pribeh-09-12-2018-16-00.htmlČESKÉ BEDÝNKY

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy nemáte ještě vyřešené dárky? Nabízíme pár tipů, kde pohodlně a rychle vše vyřešíte. Partneři zapojení do slevového systému Rodinných pasů a Senior pasů nabízí spoustu možností, jak potěšit vaše blízké a navíc s bonusem ve formě dárku nebo slevy pro vás :-)

České Bedýnky

Nemáte čas řešit vánoční dárky a přesto byste rádi věnovali unikátní dárek? Pak jsou České bedýnky přesně pro vás!

• Vyplňte kontaktní formulář nebo nám pošlete do zprávy váš telefon i preferovaný den a čas hovoru.
• My se vám ozveme a zdarma sestavíme nabídku, která bude odpovídat vašim individuálním požadavkům.
• Buďte unikátní a darujte ověřenou českou kvalitu. Vybírat můžete z několika velikostí i způsobů balení.
• České plodiny - Ruční zpracování - Nejvyšší kvalita - Osobní garance - Gravíra na přání - Unikátní dárek - Sekundární využití

Kontakt eva@ceskebedynky.cz, unikátní dárkové bedýnky ruční výroby a náplní jsou české lahůdky nejvyšší kvality. Poskládáme na míru i s vánočním věnováním na letišti v Pardubicích. Navíc pro držitelé Rodinných pasů k objednávce nad 1000 Kč originální dárek dle výběru :-)

https://www.ceskebedynky.cz/vanocni-darky-do-15-minut/?fbclid=IwAR0FeKapyvy1xzBuP9AyIoIwUj3Gyf-oIlOoizVxyYEjGGrjicj2TcZk6fwLamCafé

LamCafé Rodinná pražírna v Hradci Králové

Milujete vůni čerstvě upražené kávy?

Stejně jako víno, tak i káva nabízí jemné odstíny v chuti v závislosti na jejím původu. Různé způsoby pražení kávových zrn spolu s různými původy pak nabízí nepřeberné množství chuťových kombinací.

Káva Lamcafé vám nabídne jedinečný chuťový výlet od Indie přes Afriku až po Kolumbii.

Naším cílem a zároveň posláním je upražit co nejlepší chuťový profil kávy, který Vám nastartuje pohodový a klidný den!!!

Na veškerý sortiment nabízíme držitelům Rodinných pasů 15% slevu, kterou můžete využít i na ojedinělé exkurze v pražírně s ochutnávkou kávy či zakoupení rumové řízené degustace. Při objednávce zadejte do poznámky SLEVA RP a číslo vašeho Rodinného pasu. Sleva bude později po potvrzení objednávky odečtena.

Neváhejte a obdarujte vaše blízké :-) Zážitek je zpravidla ten nejlepší dárek, který potěší každého.

https://www.lamcafe.cz/exkurze-do-sveta-kavy/darkovy-poukaz-exkurze-do-sveta-kavy/

https://www.lamcafe.cz/degustace-rumu/darkovy-poukaz-degustace-rumu/


Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz