Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyFANSHOP MOUNTFIELD HK

Mountfield Hradec Králové zve všechny fanoušky a příznivce k návštěvě nejen domácích extraligových zápasů, ale též k návštěvě Fanshopu, kde si jistě vybere každý fanoušek svůj vysněný kousek!

Fanshop nabízí široký sortiment pro fanoušky všech generací. Na své si přijdou děti i dospělí, páni i dámy. Je také ideálním místem pro vánoční inspiraci na dárky, s jejichž výběrem vám personál Fanshopu rád a ochotně pomůže. Pro všechny držitele Rodinných a Senior pasů je poskytována na pokladně sleva 10 % na veškerý nezlevněný sortiment. Šťastné a hradecké Vánoce.
http://bit.ly/hradecky_fanshop


MIKULÁŠ ATRIUM

Mikuláš, čert i anděl na vás již netrpělivě čekají a vyhlíží všechny děti. 5. 12. 2019 od 15 hodin se s touto trojicí můžete potkat v OC Atrium v Hradci Králové, kde od 15 hodin odmění všechny hodné děti nějakou dobrotou. Čerti trochu pohrozí malým lumpům a neposedům, ale andílek to napraví a všichni si spolu užijí bezva odpoledne. Stánek Rodinných pasů nebude chybět, tak na viděnou v Atriu :-)
https://ocatrium.cz/


VÁNOČNÍ JARMARK

Zveme vás na tradiční Vánoční jarmark v Rokytnici v Orlických horách, který se pořádá v Sýpce - Muzeu Orlických hor 7. 12. 2019 od 13 do 17 hodin. Řemeslné, tradiční i netradiční výrobky, dobroty a vůně nadcházejících vánoc. Přijďte si užít pohodovou adventní sobotu a připomenout si, o čem vánoce skutečně jsou. Těšíme se na viděnou.
https://www.moh.cz/udalost/detail/rokytnicky-vanocni-jarmark

Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz