Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyZAHÁJENÍ HOKEJOVÉ SEZONY

Srdečně zveme všechny sportovní a hokejové fandy na Otevření hokejové sezóny 2019/2020 s Mountfield HK. V sobotu 7.9. 2019 od 13 hodin se můžete těšit na doprovodný program před ČPP arénou a na autogramiádu vašeho oblíbeného extraligového týmu :-) Pro zpestření budete mít možnost využít program pro celou rodinu. Skákací hrad, překážková dráha, malování na obličej, minikurt tenisu, golf pro děti, šlapací káry, Stiga hokej a další aktivity. Těšit se můžete na vystoupení T-Bass nebo ukázky sebeobrany Krav Maga či karatistů. Od 17 hodin vás zveme na utkání Ligy mistrů proti Frölunda Indians.

Navíc pro držitele Rodinného pasu a Senior pasu možnost využití nákupu ve Fanshopu s 15% slevou.
GOLF TRIATLON

Spousta zábavy, her i jízdy na kole v krásném prostředí Park golfu. 8.9.2019 si můžete zpříjemnit neděli a užít si bezva sportovní den.

Golf Triathlon, to chcete zažít a vychutnat si na maximum pohodovou sportovní akci pro celou rodinu!Kromě netradičních tras běhu a kola si každý může vyzkoušet i golf. Akce je zdarma pro Vaše děti a rádi je zabavíme pohybem, hrami a další zábavou v rámci doprovodného programu akce Golf Triathlon, který si můžete užít aktivně nebo jako diváci. Jděte na www.GolfTriathlon.cz Těšíme se na viděnou!


Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz