Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyADRENALIN DEN S ČENDOU

Zveme všechny příznivce adrenalinového sportu do krásného horského prostředí Adventure parku v Deštném v Orlických horách. 15. června 2019 od 10 hodin máte možnost si užít den v lanovém parku, zahrát si Adventure golf či Fotbal golf nebo si vyzkoušet svou sílu na zbrusu novém work out hřišti. Proběhnou též exhibiční ukázky cvičení a lekce s instruktorem.

Držitele Rodinných pasů mají zvýhodněný vstup na jednotlivé aktivity. Tak neváhejte a přijeďte si užít "Adrenalin den s Čendou", těšíme se na vás!Zveme vás do Baldova světa v areálu Mladé Buky!


Baldův svět se nachází cca 100m od parkoviště - směrem za mostem přes řeku Úpu.

Na cca 40 000 m2 u nás najdete houpačky, prolézačky s tobogány, 6 místné trampolínové pole, vzduchové trámpolíny, letní tubing, síťovou atrakci s vyhlídkou, přírodní bludiště, 18m dlouhou nafukovací housenku Megi, 4-místnou bungee trampolínu, vodní hřiště, síťovou loď, duo lanovku, mini zoo s malými holandskými kozičkami, maxi "Člověče, nezlob se", ohniště, Čertovskou stezku a naučnou stezku Poznávej přírodu s Baldou, občerstvení a sociální zařízení.

Nyní je k dispozici v celém Baldově světě připojení Wifi Free.

NOVINKA SEZÓNY 2019: Nově se budete moci osvěžit v 16 metrů velkém vyhřívaném brouzdališti s klouzačkou. Brouzdaliště najdete v horní části Baldova světa pod vzduchovou trampolínou. V těsné blízkosti vyroste nové občerstvení, převlékárny a sociální zařízení.

Užijte si léto s námi :-)

https://www.areal-mladebuky.cz/cs/balduv-svet

Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz