Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyPOKLAD NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU

Oslavte s námi a svými dětmi Mezinárodní den dětí! V sobotu 1. června 2019 vás zveme na dětský den s názvem Poklad na Stříbrném rybníku v Hradci Králové. Přijďte si celá rodina hrát, vyzkoušet vaše dovednosti a znalosti, užít si pohodový den plný zábavy, aktivity, smíchu a pohody. Užijte si společně váš volný čas a dopřejte dětem vaši přítomnost :-) Start sbírání bodíků na indiánskou čelenku je ve 14 hodin, za každých 5 nasbíraných bodů si mohou děti vybrat jednu z atrakcí (jízdu na koni, na člunu, dráhu v lanovém parku, skákací hrad, malování na obličej, kolotoč a mnoho dalšího :-) ). Po nasbírání 20 bodů získají děti při odevzdání čelenky sladkou odměnu. Na akci je vstup zdarma. Pro děti je přichystána spousta bezva úkolů ve spolupráci s našimi partnery, dále doprovodný program na pódiu a též diskotéka a hudebně zábavný program na závěr. Těšíme se s vámi na viděnou na Stříbrňáku :-) Indiánský tým Rodinných pasů :-)


KOZÍ CHLÍVEK

1. června 2019 zveme všechny děti do Kozího chlívku! Tradiční oslava dne dětí se koná od 10 hodin v Penzionu a restauraci Kozí chlívek v Deštné v Orlických horách. Čekají na vás bezva úkoly, spousta legrace, pohody a dobrého jídla i pití. Celý "kozí" tým se na vás těší a srdečně zve :-)


CESTA KOLEM SVĚTA

V neděli 2.6. 2019 zveme všechny malé i velké děti, které si chtějí užít Cestu kolem světa na Dolcích! Tradiční dětský den pořádá autokemp Dolce u Trutnova a všechny srdečně zve. Obří bubliny, malování na obličej, Capoeira, Africké bubny a taky spousta dobrot do bříška...to i mnohem víc v neděli na Dolcích :-)

Držitelé Rodinného pasu mají zvýhodněné vstupné.


Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz