Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasyNÁBŘEŽÍ GURMÁNŮ S ČPP

Již tuto sobotu 4. 5. 2019 si vás dovolujeme pozvat na akci plnou chutí a vůní. Další hradecké "Nábřeží gurmánů s ČPP - Chuť jara" je tu!

Těšíme se na vás na Smetanově nábřeží od 10 do 18 hodin.

Ochutnáte české i zahraniční speciality, moderní gastronomické pochoutky, zakoupíte české regionální a farmářské potraviny. Těšte se na nové produkty z různých koutů světa, které zapijete skleničkou dobrého vína, koktejlu, piva či limonády. Vychutnejte si absolutní volnost. Můžete s sebou vzít děti i pejsky, jíst, pít, bavit se nebo jen nakupovat. Stačí přijít s dobrou náladou, zastavit se na vybraných stáncích a odnést si nejen plno dobrot, ale také spoustu nových informací a zážitků. Součástí akce bude Chilli festival Mechov. Vstup na akci je pro všechny návštěvníky zdarma.UŽ HO NESOU!


Jste z okolí Trutnova nebo se tam chystáte na výlet? Pak si ho jistě naplánujte na pátek a sobotu 3. - 4. 5. 2019 a užijte si jedinečnou atmosféru městských trutnovských dračích slavností s názvem "Už ho nesou!"

Poznejte krásnou trutnovskou mytologii a užijte si přitom den plný pohody a zajímavého kulturního i společenského programu. Součástí akce je i řemeslný jarmark a doprovodné aktivity pro rodiny s dětmi. Více informací na www.trutnovmestodraka.czKrálovéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz